Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Kezdődik a suli! Mit reggelizzek?

Kezdődik a suli! Mit reggelizzek?

Figyelt kérdés

Úgy szoktam hogy reggel 6kor falok valamit hogy ne induljak éhesen, utánna 10-11kor a suliba reggelizek.

Egész nyáron szendvicseket ettem, így nagyon unom és bele se tudok gondolni, hogy megegyem.

Szóval a kérdés az az, hogy milyen EGÉSZSÉGES reggeliket egyek suliba?



2021. aug. 30. 09:27
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
42%
Én általában egy joghurtot, vagy kefírt eszem (utóbbit kenyérrel), esetleg egy-két pirítóst valamivel. Vagy egy jó tálka müzlit tejjel, esetleg natúr joghurttal. De a péksüti is jó ötlet néhanapján. A gyümölcs pedig egyenesen egészséges reggelinek számít. Szóval, bármi megfelel, lényeg, hogy ne üres gyomorral indulj el otthonról.
2021. aug. 30. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

ha tudsz főzni, akkor

tortillatekercset (sonka ésvagy ránottta, zöldség, sajt, joghurt)

szendvicset (sajnos az az örök)

süss édes vagy sós muffint egészségesen (pl sajtos-sonkás, liszt helyett zabbal) s mellé zöldségek

vagy vigyél külön kenyeret, zöldséget, humuszt és mártogass

csinálj babkrémet, humuszt, túrókrémet

2021. aug. 30. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
11-es vagyok. Miért lettem lepontozva? Kifejezetten jók azok reggelire, amiket írtam. Én már dolgozok, de ezeket eszem reggel. Gondolom a péksüti a probléma, de nem értem, miért.
2021. aug. 31. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Itt mindenki dietetikus és mindenki lepontoz, ha szerinte az nem reggeli vagy nem jó reggeli.. Ezért megéri válaszolni. Üdv a gyakorikérdéseken, ahol ha nem egyezik a meglátásod a másikéval, akkor már csak hülye lehetsz!
2021. aug. 31. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

En senkit nem pontozok le.

Koszi a valaszokat

2021. aug. 31. 09:23
 16/17 anonim ***** válasza:
Én túrö rudit viszek vagy tejberizst, zabkása is jó ötlet. Vagy baconos tojásos szendvics (bocsi, de ez nagyon finom.), Tortilla tekercs nagyon jó ötlet csirkemellel/sajttal/zöldségekkel+ valami szósszal, tonhalas-babos-kukoricás saláta, banán+gyümölcsök, zöldségek felvágva, olajos magvak stb :)).
2021. aug. 31. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Én a 80-as években voltam általános iskolás. Fél hétkor keltem, a reggeli többnyire kenyér, felvágott, paprika és paradicsom volt. 7:15 kor indultam az iskolába.
2021. aug. 31. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!