Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mit reggelizzek már?

Mit reggelizzek már?

Figyelt kérdés

Éhes vagyok de már unom, hogy mindig ugyanazokat eszem. Bundáskenyér, tojásos kaják, melegszendvics, pirítós, sima szendvics...

Most boltba nem tudok menni de ennyi van itthon:

Kenyér, vaj, sajt, tojás, szalámi, egy kis parizer, tejföl. Valakinek van valami jó ötlete?


2016. szept. 23. 09:53
 1/8 elwera válasza:

Én túrós párnát és sajtos pogácsát ettem.

A pennybe vettem tőbb zsákkal ilyet ami nincs megsütve, hanem a mélyhűtőbe kell tárolni. Tegnap este beraktam a sütőbe. Éjjel kint volt és reggel is még friss, puha volt.

2016. szept. 23. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 dickharta ***** válasza:
100%

sok-sok ötletem lenne,de gondolom már az ebéden töröd a fejed.. :)

amúgy ezek a tipikus reggelik amiket felsoroltál. minek ennél több?!

de ha gondolod biztos nagyon jó lenne egy gorgonzolás,meleg ráksaláta, reszelt batátával,pirítóson.. de ki csinálná ezt meg? maradj csak a felsoroltaknál . .

2016. szept. 23. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Müzli, gabonapehely, cerbona, gyümölcsök, péksütik, keksz (teával, gyümölccsel), joghurt...
2016. szept. 23. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
59%

Ez elég széles választék, még, ha unod is őket, biztosan sikerült valamit kiválasztani, párosítani belőle.

Sok embernek a tizede sem áll rendelkezésre, mégsem panaszkodik...

2016. szept. 23. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
72%

A tojás sokoldalú, minden étkezésre azt eszem évek óta, nekem mondjuk nem sikerül megunni, sőt :D

Olyan van, hogy unom a rántottát és lágytojást sem akarok. Akkor eszem töltött tojást, palacsintát, piskótát, szezámsütit, de még vegán ételeim is vannak, na ilyenkor szakítok a tojással is s zöldséget, olajos magvakat eszem... Amúgy a rántottába lehet tenni gombát, zöldséget, mandulát, rizst, zabot, zabkorpát és kismillió mást s mindig más lesz... Öntet, sajt a tetejére, tejföl, mustár...

Zabkását is ehetnél, sokaknak az a reggeli, azt is sokféleképpen fel lehet dobni, nálunk kókuszos, mazsola, friss gyümölcs van benne (nekem lenmagpehely is, bár ritkán eszem zabot).

A rizs is nagyon sokoldalú. Zöldséges rizs, rizskók, gyümölcsrizs, tejberizs...

Annyi étel van. Én a legtöbb ételcsoportot már kizártam vagy legalább minimalizáltam, de így is a bőség zavarával kell megküzdenem :D

2016. szept. 23. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Már semmit ne reggelizz inkább, ebéd idő is elmúlt már.
2016. szept. 23. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Omlett, buggyantott tojás. Nagy kedvencem a hajábafött krumpli. Akár ha maradék hagymával meg ami van, forgatva( újrasütve).
2016. szept. 23. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Muffin formába felvágott beleütve tojás.. Só, kedvenc fűszer.
2016. szept. 23. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!