Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Kezdődik a suli! Mit reggelizzek?

Kezdődik a suli! Mit reggelizzek?

Figyelt kérdés

Úgy szoktam hogy reggel 6kor falok valamit hogy ne induljak éhesen, utánna 10-11kor a suliba reggelizek.

Egész nyáron szendvicseket ettem, így nagyon unom és bele se tudok gondolni, hogy megegyem.

Szóval a kérdés az az, hogy milyen EGÉSZSÉGES reggeliket egyek suliba?



2021. aug. 30. 09:27
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
89%
Próbáld a zabkását, de lehetőleg ne a zacskósat, hanem vegyél natúrt, és kb bármivel fel lehet dobni : mogyoróvaj, gyümölcsök, kakaó, túró stbstb. Annyi az egész, hogy ráöntesz forró vizet, áll kb 5 percet és kész. Mivel nagyon variálható, kb megunhatatlan. Legalábbis nekem az.
2021. aug. 30. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
51%

Zabkása/köleskása/rizskása/hajdinakása, rántotta, tükörtojás, omlett, gyümölcssaláta, tejbegriz, tk zsemle cukormentes joghurttal és gyümölcsökkel, bögrés fehérjesüti, corn flakes joghurttal

Mindent el lehet készíteni egészségesebben: kókuszzsírral, eritrittel, steviával, teljes kiőrlésű zsemlével, cukormentes joghurtokkal

2021. aug. 30. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
76%
Esetleg valami gyümölcs turmix vagy hasonló?
2021. aug. 30. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
70%
Zsíros deszka, vöröshagyma, paradicsom, erős paprika.
2021. aug. 30. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
78%

Pedig a szendvicseket lehet a legjobban variálni.

Mit lehet rajta unni, amikor millióféle van?

Sonkás, szalámis, kolbászos, sült húsos, sült zsíros, főtt tojásos, tojás krémes, gombakrémes, körözöttes, szardíniás, sajtos, fűszeres túrókrémes, rántottás(akár turbózva ezzel-azzal) padlizsán,- vagy egyéb zöldségkrémes, nutellás, mogyoróvajas, ...

Hirtelen és kapásból ennyi jutott eszembe, de biztos vannak még.

2021. aug. 30. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
58%
Péksüti gyümölccsel?
2021. aug. 30. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
5%
Miért is lettem másodikként lepontozva?:) Közel 20 kg-ot fogytam azzal, hogy ilyesmiket ettem, így főzőcskéztem és számoltam a kalóriát..
2021. aug. 30. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
25%

7-es!

Hol olvastad, hogy fogyózni akar? Lehet, hogy 45 kg.

2021. aug. 30. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
18%
Nem olvastam. Egészséges reggeli ötleteket kért! A péksüti gyümölccsel egészségesnek számít?
2021. aug. 30. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
0%
Ne reggelizz! :) Inkabb rohanj a buszhoz, mert elkesel a sulibol :)))
2021. aug. 30. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!