Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Kukorica főzésnél mért kell...

Kukorica főzésnél mért kell beletenni a héját, és a levágott végeket is?

Figyelt kérdés
2010. aug. 28. 20:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
65%
Miért,bele kell tenni?Én mindig anélkül főzöm a kukoricát,és igy is finom=)
2010. aug. 28. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

A leveleket azért rakjuk az edény aljába,hogy ne égjen meg a kukorica.De arról nem tudok s még nem is csináltam olyat,hogy levágni a végét és még beletenni.


19/N

2010. aug. 28. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Állítólag jobb íze van, ha benne van a levele is, de egyáltalán nem kell. A végét se kell se levágni, se beletenni, ha már levágtad.
2010. aug. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
62%

Kicsit késő van már ehhez nem?


Vagy a multiba vettétek?


Mert a földeken már túlérett vagy 3 hete..

2010. aug. 28. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
piacon vettem.
2010. aug. 28. 21:09
 6/11 anonim válasza:
65%

Mem mindenhol ért még be a kukorica:) Mi pl vetettünk későit is pont ezért hogy ilyenkor is tudjunk még főzni :)

De am semmi értelme sincs szerintem hogyha beletesszük a kukorica héját a fazékba és főztem már így is meg úgyis és nem vettem észre semmi külömbséget:)

2010. aug. 28. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
a végét meg azért vágom le, mert úgy gusztususabb. plusz azért is praktikus, mert akkor azt ki lehet venni, és megkóstolni, hogy jó e már, anélkül, hogy piszkálni kellene a kukoricát.
2010. aug. 28. 21:19
 8/11 anonim ***** válasza:
Pedig az éretlen kukoricahéjban cukor van amitől jóízű lesz a kukorica mivel a koncentráció miatt kevesebb fő a szemekből ki.
2010. aug. 28. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

"Kicsit késő van már ehhez nem?


Vagy a multiba vettétek?


Mert a földeken már túlérett vagy 3 hete.."


Én ma láttam a Fővám téri Csarnokban is még kukoricát,sőt vettem is,és nagyon finom édes volt!!Nem tudom miről hablatyolsz itt?:D

2010. aug. 28. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

"mert akkor azt ki lehet venni, és megkóstolni, hogy jó e már, anélkül, hogy piszkálni kellene a kukoricát."


Kuktában főzd 15 max. 20 percig..,tuti megfő és finom!;)

2010. aug. 28. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!