Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Kakaóporba forgatott húst...

Kakaóporba forgatott húst lehet sütni?

Figyelt kérdés
Mert mind nemrég kiderült, üdítőitalporba forgatottat azt lehet: https://www.youtube.com/watch?v=w7kMY9Nlu0A Ez vajon finom lehetne ha nem lenne szétégetve? Milyen alternatív "panír" lehet a legjobb?

#sütés #alternatív #Varga Irén #rosszalló mariska
2021. júl. 22. 15:25
 1/7 anonim válasza:
100%
Biztos lehet, de már olvasva is borzalmasan hangzik. Nagyon jó ha a morzsába különféle magvakat szórsz, szezám, tök, vagy egyéb. Én pl. apróra vágott diót is próbáltam. Szerintem nagyon extra, érdekes ízt adott a húsnak, csibehússal próbáltam. Édesen nem tudom elképzelni a rántott húst, függetlenül attól, hogy télen nagyon sokszor különféle kompóttal fogyasztjuk. Én őszibarackkal szeretem a legjobban.
2021. júl. 22. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Tojásba vagy morzsába kókuszreszelék vagy fokhagyma vagy sajt vagy kapor vagy reszelt krumpli - mindegyik isteni finom.
2021. júl. 22. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Fahéjas cukorba forgatottat ettem már, mert az úgy néz ki, mint a zsemlemorzsa. Véletlenül azzal lett "bepanírozva". Nem jó.
2021. júl. 22. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Varga Irén te vagy az?
2021. júl. 22. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Basszus most nézem hogy tényleg ő van a videóban.🤦🏼‍♀️ anyám.. ez a nő elért valamit, ha undorító receptet hallok egyből ő ugrik be. Hát mondjuk azt szokták mondani, a rossz hírnév is hírnév 😀
2021. júl. 22. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi a fæsz ez?
2021. júl. 22. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ki az a Varga Irén?
2021. júl. 22. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!