Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Bolognait pürésíteni?

Bolognait pürésíteni?

Figyelt kérdés
Én mindig leturmixolom a kesz bolognai szószt botmixerrel így a hús olyan sűrű benne, nem nagy darabok. Répa, zeller, paradicsom, fűszerek, vegyes daralt sertes marha szokott benne lenni. Akárki eszik nálam bolognait mindenki meglepődik hogy ilyet még nen láttak, persze mindenki azt mondja jobb így. Ezt tényleg csak én csinálom így?
2021. júl. 18. 12:50
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
64%

10

Ez a beszólás kellett,mint egy falat kenyér! ;)

2021. júl. 18. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
9 Nekem is ez a bajom, többször ettük úgy hogy olyan darabok voltak benne hogy elment az étvágyunk.. Hiába törtem össze meg kevergettem.
2021. júl. 18. 16:39
 13/17 anonim ***** válasza:
83%
Ugyan nem bolognai, de hasonló, daralthusos paradicsomos tésztá en uy szoktam, hogy az edenybe teszem a darálthús, folyékony főző vajat öntök rá, azzal jól összekeverem és azután kapcsolom be a tűzhelyet. Vagy ha multicookerben készítem, akkor a vajas húsra ráöntöm még a darabolt paradicsomot és a paradicsom szószt is és azzal is jól összekeverem. Ezek segitenek apróbb darabokra szedni a daralhust.
2021. júl. 18. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
0%

Mindenki azt mondja jobb így - hidd csak azt :D Az igazság, hogy nem akarnak megbántani és közölni, hogy ez egy gusztustalan pép, ráadásul tök indokolatlan.


Bár velem rosszul járnál, mert én bizony megmondanám, hogy hová tedd a bébipürédet.

2021. júl. 19. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
28%
Úgy nézhet ki a tésztán, mint a hígf.s .... :D
2021. júl. 19. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

#14 Ahhoz képest az olyan ismerősöm aki nem is nagyon szereti és iszonyat válogatós 2x szedett tele tállal..

Összekeverve a tésztán egyáltalán nem pép, amúgy darabos, nem pürésítem bolondulásig, csak 2-3× áttolom rajta a merülőset..

2021. júl. 19. 15:53
 17/17 anonim válasza:
Porco dio..
2021. júl. 24. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!