Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Bolognait pürésíteni?

Bolognait pürésíteni?

Figyelt kérdés
Én mindig leturmixolom a kesz bolognai szószt botmixerrel így a hús olyan sűrű benne, nem nagy darabok. Répa, zeller, paradicsom, fűszerek, vegyes daralt sertes marha szokott benne lenni. Akárki eszik nálam bolognait mindenki meglepődik hogy ilyet még nen láttak, persze mindenki azt mondja jobb így. Ezt tényleg csak én csinálom így?
2021. júl. 18. 12:50
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
97%

Hát elég sajátságos...

(és most finoman fejeztem ki magam :-D)


Bébiételt esztek gyakorlatilag... Ne lacafacázz, turmixold hozzá a főtt tésztát is! :-DDD

2021. júl. 18. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Hat.... Kimondottan gusztustalanul hangzik. Nálam soha nincsenek nagy darabok a szószban. A zöldséget apróra vágja az ember, a daralhust meg szétszedi a fakanállal kisebb darabokra.
2021. júl. 18. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
94%
Ízlések és pofonok. Így még nem ettem, elég érdekesen hangzik. De igazából nincs kőbe vésve a recept, így mindenki úgy módosítja, ahogy neki ízlik.Én pl a paprikás krumplit szoktam úgy enni, hogy összetöröm a krumplit és kenyérre kenem.
2021. júl. 18. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

3!


Pacsi 😍 Szintén zenész. Bár nálam emellé még követelmény a kovászos uborka vagy ecetes almapaprika is.

2021. júl. 18. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Én eleve késes aprítóval darabolom a zöldségeket, így nem lesz egy massza, mint a tiéd, a húst meg ha nagyobb darabok vannak krumplinyomóval szétszedem.
2021. júl. 18. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

:) Amikor a felesegemnek kivettek a mandulajat es hazajott a korhazbol, nagyon szeretett volna rakott krumplit enni de felt, hogy tul darabos lesz ... nem baj, bizd csak ram! - mondtam es kitalaltam, hogy mindent lepuresitek es ugy fogom retegezni :) Igy is tortent :)


Vegul is a retegek megvoltak, jol is nezett ki, az izevel sem bolt gond ... de mint korabban irta valaki, valoban bebietel jellegu volt es ez borzaszto sokat rontott rajta ... minden esetre a joszandek vezerelt :)

2021. júl. 18. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
En szeretem erezni benne a daralthust - nekem nem tetszene ha az egesz olyan lenne mint egy krem vagy szosz. Rusztikusan szeretem ha lehet igy mondani :)
2021. júl. 18. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
79%
a kérdés alapján azt hittem a gyereknevelésben van a kérdés :D hát ha te így szereted, egészségedre. nekem a darált hús már magában undorító (nem tudom miért, én érzek valami kellemetlen mellékízt, mindegy milyen állat húsa), leturmoxolva meg méginkább.
2021. júl. 18. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
76%
Akkor èn leszek a kivètel,nekem tetszik a módszer mert akármilyen kicsi a darált hús,úgy sem szeretem érezni benne a darabokat. :D
2021. júl. 18. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
49%
9: akkor pépesítsd, és edd cumisüvegből! :DDD
2021. júl. 18. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!