Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Hogyan lehetne a sárgaborsó...

Hogyan lehetne a sárgaborsó főzeléket botmixer és egyéb turmix gépek nélkül pürésíteni? Valaki valami ötlet?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 3. 14:47
 1/9 anonim ***** válasza:
Szitán átpaszirozod.
2014. ápr. 3. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Eléggé szétesik az magától is, ha eleget főzöd, nem? Rég ettem ilyesmit, de arra emlékszem, hogy nagyon szórakoztatott, hogy csak só és víz kell hozzá és tökéletes, pürés főzelék lesz belőle :)
2014. ápr. 3. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
hát most csináltam igaz botmixerrel de nem tudom használni nem fiú kezébe találták ki :D kondiba után kell egyébként mert nincs rizs itthon és szénhidrátot most csak ezzel tudom megoldani végülis nem kell tökéletesnek lennie mert csak magamnak csinálom de kipróbálom a szitás módszert
2014. ápr. 3. 14:53
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha begfözöd rendesen, akkor nem kell semmit pürésíteni rajta, magától szétesik.
2014. ápr. 3. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
egyébként még krumplitörőn gondolkodtam hogy azzal jólenne?
2014. ápr. 3. 14:56
 6/9 anonim ***** válasza:
88%
Paradicsom, vagy halpaszírozón is ledarálhatod, ez a legegyszerűbb, de tésztaszűrön is át tudod nyomni.
2014. ápr. 3. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
köszi a tippeket, kipróbálom majd hogy lenne jobb :D
2014. ápr. 3. 15:04
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Mégis mit nem sikerül egy botmixeren használni? Van rajta összesen két gomb és arra kell figyelni, hogy a feje mindig a cuccban legyen elmerülve.


Ez tényleg olyan hatalmas mozgás-koordinációs kihívás?


Mondjuk ha gyúrsz, akkor lehet.

2014. ápr. 3. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 doboszoli ***** válasza:
Mindenféle mókolás nélkül szétfő magától, még be sem kell áztatni mint a babot.
2014. ápr. 4. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!