Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Uncle bens rizst (zacskós)...

Uncle bens rizst (zacskós) valahogy fel lehet javítani?

Figyelt kérdés
Sajnos csak ez volt itthon, már főzöm egy ideje (köszi 10 perces rizs), de olyan, mint egy gumitalpú cipő lereszelve. Lehet ezen valahogy segíteni? Bár belegondolva, inkább lehet kuka és elmegyek a boltba rizst venni.
2021. júl. 8. 09:57
 1/7 anonim ***** válasza:
60%
Pici olajjal keverd össze esetleg.Mást nagyon nem lehet vele kezdeni ha nagyon száraz.Nekem nincs ilyen gondom vele amit írsz pedig már kb minden típusát kipróbáltam
2021. júl. 8. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Valamit nem jól csinálsz - habár fogalmam sincs, mit lehet ezen elrontani.
2021. júl. 8. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Valamit elrontotál mert forrás után 10 percek kész is van.
2021. júl. 8. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem csináltam még ilyent..

[link]

De ha jól tudom tasakkal együtt kell a vízbe dobni.Nem bontottad ki véletlenül?

2021. júl. 8. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

*


Elkészítési útmutató

"1. Főzés

Forraljon fel nagyobb mennyiségű vizet (legalább 1 liternyit). Tegye bele a bontatlan főzőtasakot és adjon hozzá sót ízlés szerint. Fedje le és főzze 10 percig.

2. Csöpögtetés

Emelje ki villával a főzőtasakot és csöpögtesse le.

3. Tálalás

Nyissa ki kézzel a tasakot a ”V” alakú bevágásnál, majd a ”hideg saroknál” fogva öntse ki a rizst a főzőtasakból.

Jó étvágyat!"

2021. júl. 8. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én sima Spar-os, tasakos rizst főzök (20-22 perces), de mindig tökéletesen sikerül. Amúgy, ha összetapad, akkor tényleg jó rá egy pici olaj, mert attól pergős lesz.
2021. júl. 9. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
én nem tudom de valamiért a pennys gyorsrizs is gumis lesz, amit szintén 10 percig kell főzni. de még csak meg sem tudod trükközni mert vagy gumi, vagy ha benne hagyod tovább két percere, kásává szétfő. külön öröm hogy minden tasakos rizsnél külön ki kell tapasztalni mi az ideális neki, legtöbbnél a maximum főzési idő után még 1-2 perc, de jártam már úgy is hogy az ajánlott előtt 3 perccel már szétment.....típusa és márkája is válogatja
2022. máj. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!