Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Karácsonyi menünek mit ajánlan...

Karácsonyi menünek mit ajánlanátok?

Figyelt kérdés
2008. dec. 8. 17:41
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Amit én főznék:

-sütőtökkrémleves (gyömbérrel, karácsonyi fűszerezéssel)

-kacsasült, néhány különböző saláta egyszerűtől az extravagánsig, hagymás-tejfölös krumplipüré

-linzerkarika megbolondítva (többfélét célszerű csinálni, a családtagok ízlésének megfelelően) különböző ízesítéssel, és citrommázzal a tetején


Vacsorára majonézes saláták, savanyúság, hideg sült.


A Hagyományos menü: halászlé, túróscsusza, bejgli; vacsorára harcsafilé hagymás krumplisalátával.

2008. dec. 8. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
amit en fozok: husleves, toltott kaposzta, birka porkolt krumplival, toltott csirekcomb,tojasos fasirt,krumplis tojasos majonezes salata,sajttal sonkaval toltott pulykamell,rantott hal! sutikbol: meg kokuszos kocka,mezes kremes,pudingos keksz, banan torta
2008. dec. 8. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
ja a bejgliket kihagytam:)
2008. dec. 8. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha a hagyományokat követed, akkor hal, töltöttkáposzta, mákosguba és hús. Ma tanítottam. :) Ha nem követed, akkor olyanok amiket az előzők írtak, ízlés dolga. Nálunk nagyon hagyomásnyo, töltött káposzta, halászlé, húsleves, beigli, zserbó, sajtospogácsa.

Minden ételnek megvan a maga jelképe, a máknak, diónak, halnak...

2008. dec. 9. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
80%
Szerintem semmiféleképpen nem hiányozhat a pulyka az ünnepi menüből.:)
2008. dec. 10. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!