Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » 15 főre mit lehetne főzni?

15 főre mit lehetne főzni?

Figyelt kérdés
A hétvégén tartjuk a kisfiúnk első névnapját, ami szabadtéren kerül megrendezésre a nagy létszám miatt. Egész nap itt lesznek a vendégek, így nem vagyok abban biztos, hogy szendvicseket kellene eléjük raknom. Ki mit ajánlana, figyelembe véve a nagy hőséget is?

2021. jún. 29. 17:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
88%
Rendelsz sok pizzát vagy csinálsz egy nagyot házilag.
2021. jún. 29. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Ez mondjuk tényleg jó ötlet. Köszönöm!
2021. jún. 29. 18:08
 3/12 anonim ***** válasza:
94%
Fasirt, azt megsütheted egyben is akár a sütőben. Hidegen is finom. Bográcsban porkolt, lebbencs, paprikás krumpli, stb. Vagy rendelsz valamit
2021. jún. 29. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm, nagyon jó ötleteket adtatok!
2021. jún. 29. 18:20
 5/12 anonim ***** válasza:
90%
Pogácsa hogy legyen ràgcsa is.
2021. jún. 29. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Igen, a rágcsálni valókat már én is kiterveltem. :)
2021. jún. 29. 18:49
 7/12 anonim ***** válasza:
92%
A bogrács szerintem is jó ötlet ekkora társaságnál és talán a legkevésbé macerás. A grillezésnél 1-2 embernek mindig a grillnél kell állnia míg a hidegtálaknál neked kellene előre dolgoznod nem keveset - hacsak nem rendelsz előre tálakat fasírttal, sült húsokkal, salátákkal, sonkatekercsekkel, stb. Ettől függetlenül az is jó lehet, te jobban ismered a társaságot hogy eldöntsd: melyik lehet a nyerő. Biztos jó buli lesz és ahogy nézem, hétvégén már nem lesz ennyire kuka meleg sem :)
2021. jún. 29. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
93%
Én mindenképp a bográcsozást ajánlanám (pl. Pörkölt) . Egybe meg lehet csinálni mindenkinek és hangulatosabb is.
2021. jún. 29. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
92%
Hidegtálat: sültek, fasírt bacönbe tekert máj/aszalt gyümölcsös csirkemell, akár rántva is. Zöldsalátát fetával vagy mozzarellával. De én ettem már nagyon finom vendégváró falatokat is sült husival. De az lehet babrás 15 főre. A pizza is nagyon jó ötlet tényleg. Többfélét csináljatok vagy vegyetek hogy mindenki tudjon válogatni :)
2021. jún. 29. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
77%

Rendelejtek pizzat, oszt'jovan. Ki akar fozni ennyi emberre ebben a nagy melegben?

Ezt ugy szoktak, hogy mindenki hoz valamit. Vagy edeset vagy sosat, salatat, koretet. A hazigazdaje a husfele.

2021. jún. 29. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!