Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Babból készült krémleves...

Babból készült krémleves ehető lehet?

Figyelt kérdés
A család nagyon szereti a krémleveseket. Arra gondoltam, hogy készítenék szemes babból is. De bizonytalan vagyok abban, hogy nem e lesz a bab leturmixolva nyúlós.
2021. máj. 27. 22:29
 1/6 anonim válasza:
84%
Hát nem olyan gyakori étel.
2021. máj. 27. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
91%

Persze, hogy lehet, egy csomó recept van róla. Amúgy tradicionális mexikói étel.


Tálaláskor szervírozz mellé reszelt sajtot, tejfölt, összetört tortillachipset, kockázott avokádót, korianderzöldet és/vagy pár gerezd limeot.

2021. máj. 27. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet bizony, mi szeretjük. Én pirított kenyér kockával és reszelt füstölt sajttal tálalom.
2021. máj. 27. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
🤢🤢
2021. máj. 28. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
88%
Persze, en sokszor keszitem, nagyon finom:) neha sima zoldseg kremlevest keszitek, es hozzaadok egy nagy adag fott babot, azzal egyutt leturmixolom, es igy sokkal laktatobb es kremesebb lesz, az izen meg annyira nem erzodik, viszont jo adag feherjet hozzaadsz az amugy nem annyira kiados leveshez.
2021. máj. 28. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
Ha zav
2021. máj. 28. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!