Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Minden paprikaféle le tud...

Minden paprikaféle le tud égni forró olajban ha nem vagyok elővigyáuzatos?

Figyelt kérdés
szóval van az a klasszikus tanács hogy a pirospaprika port csak minimálisan hagyjam a forró olajban a hús körül mert leég és megkeseríti, kérdésem hogy ugyanígy viselkedik pl egy erős pista is, vagy egy valamilyen chiliszósz, szóval minden paprikaféleség? egyből szinte fel kell önteni vízzel és nem pörgethetem a húst kicsit sem benne?
2021. máj. 26. 19:28
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Nem, ez csak a fűszerpaprikára vonatkozik, mert vízben nem tudja kioldani az ízét. Szószoknál ez már nem gond. Mondjuk nem tudom milyen recept igényli azt, hogy Erős Pistát egyenesen az olajba tegyél.


Amúgy arra gondoltál már, hogy le is húzhatod a fazekat a tűzről amikor beleteszed a paprikát és úgy jut kényelmesen idő az átforgatásra is? :D

2021. máj. 26. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!