Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Virsli főzés mennyi idő?

Virsli főzés mennyi idő?

Figyelt kérdés
Mennyi ideig főzzem a fagyasztott virslit? Vagy vegyem ki főzés előtt a fagyasztóbol 15 perccel előtte?
2021. máj. 25. 21:25
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem vedd ki előtte fagyosan hogy szeded le róla azt a fóliát?
2021. máj. 25. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
82%
Fú, hát én virslit én még sose fagyasztottam le, de mivel az már főtt volt mikor megvetted azt hiszem, hogy beletenném a lobogó vízbe aztán nézegetném és mikor forró lesz akkor jó. Vagy mikró. Na most lehet, hogy kapok fagyasztottat-forrót :)
2021. máj. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
64%

Tedd fel hideg vizben foni ... mire felforr a viz, a virsli is elkeszul.


Ha forro vizbe teszed a fagyott virslit, akkor szetdurran mint egy 'picsa' :) (bocs, nem jutott jobb szo az eszembe mint a robbantott picsa) :D

2021. máj. 25. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
34%
Nem ertem miert pontoztatatok le az utolso valaszolot...igy kell csinalni ahogy irta. :D
2021. máj. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
79%

4es,

Azért pontozzák le, mert nem valós. Mi mindig fagyasztjuk a virslit. És akarhányszor csinálom, mindig úgy teszem a virslit a vízbe hogy már forr a víz, mikor beleteszem a (meghámozptt) fagyott virslit, lehül a víz, és ha megint felfőtt a víz kiveszem, ja és semmi baja virsliknek :D

2021. máj. 25. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
1! Fagyosan simán le lehet húzni. Meleg vizet engedsz rá, közben vigyázol, ne fagyjon le a kezed. Aztán be a mikróba, pár perc és kész. Nem fő ki a finom íz belőle, ha mikrózva van. Finom, gyors.
2021. máj. 25. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Mikrózva a legjobb, bár én soha nem veszek egy tonnát, hogy le kelljen fagyasztani, jó helyen van az az abc-ben is.
2021. máj. 26. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
54%
Sosem főzöm. Felforralt vízzel leöntöm, 5perc, és kész. Nem kell főzni, hiszen már főtt.
2021. máj. 27. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!