Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Varga Irén rántott citrom...

Varga Irén rántott citrom vélemény?

Figyelt kérdés
[link]

2021. máj. 25. 15:09
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%
19es. Teljes mértékben igazat adok neked.
2021. máj. 31. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
100%
Az a sz@rházi kamerás kezeli a youtube fiókot meg a bevételt kihasználva Irénék naívságát. Remélem gyógyszerekre költi majd.
2021. jún. 5. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
100%

22, most mióta tudom ezt hogy egészségügyileg Irénke nincs rendben, azóta már nem is olyan viccesek a videók. Már csak azt látom hogy valami hasznot húz rajta ami undorító dolog.

Eleinte viccesnek tűnt és hihetetlennek ami kajákat össze dobott, és nem is tudtam hova tenni. De néztem, nevettem.. De nem tudtam hogy ez van vele... Tényleg szánalmas aki kihasználja őt. És ebből Irén nem is vesz észre semmit. Na de Laci??

2021. jún. 5. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
100%
azért ne tegyetek hirtelen kijelentéseket, nem tudjuk mennyire van lehúzva és mennyit kap meg belőle. szerintem attól még ez a "videós karrier" is jobb mint amit előtte csinált hogy élőben aluljárókban énekelt és dobálták neki megszégyenítően az aprókat
2021. jún. 5. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
100%
24es,hát jogos. Van benne valami.
2021. jún. 5. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
100%
A zshowban mondta, hogy egy fiú működteti a csatornát és egy "kisebb fajta" összeget kap utána. Ez 5 hónapja volt. Azóta mondjuk sokkal nagyobb lett a nézettsége.
2021. jún. 5. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!