Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Nagyon elsózott fasírtot fel...

Nagyon elsózott fasírtot fel lehet használni valamire?

Figyelt kérdés
Recept szerint 1kg húshoz 1 evőkanál só kellett volna,de én 3 evőkanállal tettem bele,és finoman szólva nagyon sós lett. Sajnálnám kidobni,ezért készítenék belőle valamit ha lehet.
2021. máj. 21. 19:33
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Menj el szépen a boltba, és vegyél még két kiló húst (meg arányosan zsemlét, vagy amit még raktál bele a húson kívül), keverd bele. Így kapsz háromszor annyi masszát. Szépen kigombócolod, ami nem kell most, azt szépen bevágod a fagyasztóba. Legközelebb csak ki kell venned, kisütnöd, így kevesebb munkával lesz fasírtod. (És a jövőben is csinálhatod így, én mindig sokkal többet készítek így elő.)
2021. máj. 21. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Sörözéshez kiváló! :)
2021. máj. 21. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem rossz ötlet,de nem akarok még több fasírtot készíteni.
2021. máj. 21. 20:22
 4/7 anonim ***** válasza:
49%
Öntsd le valami nagyon édes szósszal. Olyan rossz lesz, hogy a sót már nem is érzed
2021. máj. 21. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Holnap sajtszószos tésztának felhasználom.Ha nem lesz jó,megy a húslevesbe.
2021. máj. 21. 21:29
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

De ha a recept 1 evokanalt irt, miert raktal bele 3x annyit?

Ha meg csak be van keverve, bizony annyit tehetsz, hogy hozzaadsz meg d.hust es kinyomkodott zsomlet aranyosan.

2021. máj. 21. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
rakott krumpli szerűséget csinálj, sok krumplival, valami besamel szósszal és azok elveszik a sósságát.
2021. máj. 21. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!