Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Lehetséges hogy kijöttem a...

Lehetséges hogy kijöttem a főzés gyakorlatból?

Figyelt kérdés

Gyermekkorom óta főzök, nem is rosszul. De az utóbbi időben olyan pocsékul sikerül legtöbb étel, hogy az már szörnyű. Nem mondom hogy nem lehet megenni, de valahogy nem olyan mint kellene legyen. Férjem mindenre azt mondja hogy jó. Már próbáltam receptek alapján, de az meg ugye olyan mint a zsákba macska, vagy be vált recept vagy sem. Valakinek van valami tanácsa?

U.i.: nem fogok ételt rendelni és szakácsra sincs pénzem.


2021. máj. 19. 13:59
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Köszi a biztatást!

Kóstolom amit megtudok, de pl amibe nyers hús vagy nyers tojás van(fasírt és társai) nem kóstolhatom a terhesség alatt, meg ugye az ilyen egybe sült tepsis ételeket sem tudom meg kóstolni.

Igaza volt az egyik hozzászólónak az alapanyagok minőségéről is. Valóban hagy maga után kívánni valót. Régen falun laktunk saját pipi/sertés, házi tej/túró/tejföl, tojás. Teljesen más volt az íze/állaga. Valószínűleg csak jobban ki kell tapasztalni

2021. máj. 20. 07:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!