Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Hogy kell gyors es egyszeru...

Hogy kell gyors es egyszeru krumplifozekeket csinalni?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 22. 13:38
 1/7 anonim ***** válasza:
20%
Mi az a krumplifozekek?
2021. ápr. 22. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
95%

Sós vízben felteszed a pucolt és apró kockákra vágott nyers krumplit, hozzáteszel 1-2 babérlevelet. Miközben fől, összekeversz egy tejfölös habarást, amit beleöntesz, amikor a krumpli már puha.

Forralsz egyet rajta és kész!

Innentől kezdve aztán ízlés szerint ízesíted ecettel és cukorral.


Mi így szeretjük, de van aki hagymásan-paprikásan csinálja.

2021. ápr. 22. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
70%
Úgy, ahogy az #1-es írja, vagy a sós vízben megfőtt krumplit egyszerűen be is ránthatod.
2021. ápr. 22. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
89%
Valószínűleg minden családban máshogy. :) Én karikára vágom a krumplit, belereszelek hagymát, fejenként hozzádobok egy babérlevelet, megsózom, felteszem főni, és ha már puha, pirospaprikás-tejfölös habarással sűrítem. Nagymamámtól tanultam, ő meg minden bizonnyal a saját nagymamájától.
2021. ápr. 22. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
26%
Húsleves alaplébe a felszeletelt burgonyát babérlevéllel puhára főzni, fedő alatt.Amikor puha, akkor tejfölös-lisztes habarással süríteni.Virsli karikákat is lehet belefőzni.
2021. ápr. 22. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
23%

Eloszor is! A krumplifozelek fustolthus leveben keszul, tehat eloszor fozd meg a fustolthust es annak hasznals a levet.

Amig a fustolthus fo, pucold meg a krumplit es vagd karikakara. Pirits egy kis hagymat, dobd ra a karikara vagott burgonyaval, piritsd egy kicsit ... majd ontsd fel a fustolt alaplevel.

Fuszerezd izlesed szerint, a vegen habard be tejfolosen ... es kesz is :)

2021. ápr. 22. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
77%
Úgy készítem, mint amikor paprikás krumplinak főzöm, csak nem kockára, hanem szeletekre vágom. Megy bele babérlevél is. Ha puha, tejföllel behabarom.
2021. ápr. 22. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!