Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Minden sutim alja leeg....

Minden sutim alja leeg. Valami praktika ellene?

Figyelt kérdés

Sziasztok cserep van benne alul de igyse az igazi.

Hallottam, hogy a racsot amire ratesszuk a tepsit tekerjem korbe alufoliaval.

Es arra tegyem a tepsit.

Ez igy tenyleg bevallhat?

Piskotat szeretnek ma sutni. Nem akarom elrontani. Eddig az alja mintig ugy megsult hogy tort a sutemeny felul meg puha maradt :( koszonom a segitseget


2021. márc. 26. 09:56
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Tegyél be a tepsi alá (a másik sínre) egy tepsit, az csökkenti az alukról jövö meleget.


Másik meg, hogy ha kicsit megég, vagy túlsül a süti alja, a túl sötét részt egyszerüen le lehet sajtreszelövel reszelni, ezzel megszünt a probléma.


De hosszabb távon egy normálisabb, jó sütö a megoldás

2021. márc. 26. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hogy sütöd a piskótát - hány fokon és mennyi ideig? Szerintem valami a sütési móddal nem stimmel, túl forró a sütö vagy tul sokáig sütöd.
2021. márc. 26. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
gázsütőről van szó?
2021. márc. 26. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Gazsutorol van szo
2021. márc. 26. 11:53
 5/8 anonim ***** válasza:

4: köszi, sejtettem...

újabb kérdés: hogyan szabályozod a hőmérsékletét? Csak a fokozat alapján, vagy van sütőhőmérőd?

Sokszor semmit nem ér gomb tekergetése, mert nem kellőképpen szabályozza a hőt. GYakorlatilag a lángnagyságot tudod állítani, de nincs benne hőérzékelő.

VEgyél egy szimpla sütőhőmérőt (szerintem max. ezer-ezerötszáz), és 180 fokon próbáld sütni a piskótát.

2021. márc. 26. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Sziasztok.

Bevallt a racsra tekert alufolia gyonyoru lett a piskotam 😍😍

2021. márc. 26. 12:04
 7/8 anonim ***** válasza:
Sütőpapírt szoktál használni?
2021. márc. 26. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igen sutopapirt hasznalok
2021. márc. 26. 16:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!