Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Gyorsan elkészíthető kajaötletek?

Gyorsan elkészíthető kajaötletek?

Figyelt kérdés
Hétvégén nem számít, mennyi időt szöszmötölök el a főzéssel, de hétköznap, munka után bizony nem mindegy. 2 naponta főzök, és abból viszünk másnap is munkahelyre. Párom fizikai munkát végez, laktató, bőséges ebédet kell ennie, saláta, ilyesmi szóba sem jöhet. Nagyjából mindenevők vagyunk, máj, gomba, belsőségek kivételével. Sokszor eszünk mindenféle tésztaételt, rakott kajákat, ezen kívül van olyan ötletetek, aminek a megfőzése nem vesz igénybe 2-3 órát, és laktató? Köszi :)
2021. márc. 23. 14:39
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én olyankor előveszek valami étel alapot és abból csinálok kaját, nem ördögtől való az. A másik opció a fagyasztó, a fagyaszthatós kajákból mindig többet csinálok, mint ami elfogy, adagonként fagyasztom le, mindig van mihez nyúlni.
2021. márc. 23. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem konkrétan sose csináltam még olyan kaját, ami 2-3 órát vesz igénybe...... :D

Amiket mostanában ettünk hétköznapokon ebédre (párom fizikai munkás, szóval ezek olyanok amiken el lehet lenni pár órát mozogva is):

- curry

- lencsefőzelék, borsófőzelék

- sült sajtos tészta

- bolognai

- pizza (többféle)

- rakott káposzta, rakott krumpli, rakott bármi

- muszaka (igaz, ez elvan 2-3 órát a sütőben, de ott lehet hagyni, és hamarabb is kivehető)

- chilis bab

- dahl

- rizottó

- paprikás krumpli

- burrito (többféle)

- zöldséges sült tészta/rizs

- shakshuka

2021. márc. 23. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi az eddigieket :)
2021. márc. 23. 14:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!