Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Milyen serpenyőt vegyek?

Milyen serpenyőt vegyek?

Figyelt kérdés

Tudom kicsit fura a kérdés, de sajnos nem tudom már megkérdezni édesanyámat, hogy milyet vegyek.

Mikor elköltöztem otthonról hoztam, de kezdi megadni magát.

Légyszi segítsetek milyen márka az, ami megfizethető és jó is egyben! 🙂


2021. márc. 14. 19:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Nézz szét az aldi-lidl ben. Megfizethehtő áron szoktak lenni teflon serpenyők. Ne a vékonyat nézd, hanem ami vastag aljú. Nemrég vettem crofto márkájút, nagyon jó. Kìvül rozsdamentes, belul teflonos. Ugyanez a típus tefalban kb a duplájaba kerül.
2021. márc. 14. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm, meg fogom nézni. A LIDL-be gyakran megyek.

Az igazság az, hogy nem nagyon vagyok otthon az edényekben, ritkán főzök, akkor is csak alap dolgokat. Van egy Tefal palacsintasütőm (ajándékba kaptam), de azt nem annyira szeretem. :)

2021. márc. 14. 19:59
 3/15 anonim ***** válasza:
72%
Több márkájú, fajtájú serpenyőm is van, de a tefal a vezető márka szerintem. Árügyileg se olyan durva, kb 5-6000 egy darab. A közepe jelzi, hogy elég meleg-e, ami nekem nagy segítség. Nem ragad le benne semmi, szóval kitűnő.
2021. márc. 14. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
57%
ha jót akarsz magadnak, olyat veszel amiről nem lehet levakarni a bevonatot. tefalt én se szeretem, meg semmilyen teflont se, mert úgyis levakaródik. ha olcsó akkor azért, ha drága, akkor is de még mérges is leszel hogy pénzt adtál ki érte.
2021. márc. 14. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
52%
Tesco go cook - toronymagasan veri a tefalt
2021. márc. 14. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
79%

öntöttvasat, amit magadnak kiégetsz olajjal. Feltételezvén, hogy gázon dolgozol. [link]


A bevonatos teflon és egyéb vackokat felejtsd el.

2021. márc. 14. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
74%
Tefalom van, imádom. Nem jön le a bevonat, ha nem fémmel dolgozik benne az ember.
2021. márc. 15. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
79%
Nyugi, abban is le fog. Műanyag vacak.
2021. márc. 15. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
82%
Tényleg? Van 10 éves serpenyőm is. Semmi baja. De te tudod.
2021. márc. 15. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
22%
Ha teflonos akkor kizárt, hogy semmi baja.
2021. márc. 15. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!