Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » MIT főzzek ebben a 3 nap ban?

MIT főzzek ebben a 3 nap ban?

Figyelt kérdés

2021. márc. 12. 14:13
 1/5 anonim ***** válasza:
81%
Thai curry-t
2021. márc. 12. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
79%

Ajánlom figyelmedbe ezt a kérdést, nagyon sok ötlet jött :)


https://www.gyakorikerdesek.hu/etelek-italok__sutes-fozes__1..

2021. márc. 12. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
56%

Az le tudom írni, nálunk mi lesz, ha ez segít az ötletelésben:

gombaleves, töltött csirkecomb- és mell tört burgonyával, céklasalátával

- ez várhatóan kitart két napig, hétfőn pedig spenót vagy borsófőzelék, bélszínrolóval. Sütök egy tepsi sajtos pogácsát (vagy kettőt) is. Ha végképp minden főtt kaja elfogy, mindig van itthon egy csomag tészta és búzadara - abból jöhet a darás tészta, tavaly eltett lekvárral.

2021. márc. 12. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
86%

Holnapra még van maradék tejszínes gombás csirkemell kuszkusszal. Utána készítek lencsegulyást palacsintával. Hétfőn talán krumplistészta.

Amúgy ilyen tanácstalan esetekben én be szoktam írni google-ba, hogy "mit főzzek?" Csomó menüt kiad, lehet válogatni.

2021. márc. 12. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nálunk ma pl. fasirt és zöldborsós rizs volt.

Holnap (vasárnap) sajtostészta lesz

Hétfőn pedig előre gyártott sajttal töltött pulykaérme sültkrumplival.


Nem szoktam sokat lacafacázni. Én mindig felírom a héten, hogy mik lesznek a kaják, és a cetliket megtartom. Anyukám is így csinálta, így ha nincs ötletem, megnézem, mit ettünk már régen. :)

2021. márc. 13. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!