Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » SOS! Ha ma bepanírozom a...

SOS! Ha ma bepanírozom a hagymakarikákat, kisüthetem őket holnap délelőtt vagy panírozás után azonnal ki kell sütni őket?

Figyelt kérdés
2010. aug. 17. 20:33
 1/7 anonim válasza:

Ez olyan mint a rántotthús. Ha sok van belőle, én is beteszem a hűtőbe panírozva.

Tojás miatt nem tudom, hogy be kell-e tenni hűtöbe a hagymát. Ha hűvös helyre rakod,szerintem elég.

Egyébként ez milyen étel lesz? Még nem ettem hagymakarikát kisütve. Finom?

2010. aug. 17. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
persze, tedd a hűtőbe!
2010. aug. 17. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
isteni finom! próbáld ki!
2010. aug. 17. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
De ez nem laktatós kaja, ugye?
2010. aug. 17. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, akkor már panírozom is!

Szerintem laktatós, de a lényeg, hogy isteni finom és nagyon olcsó. Lehet kapni gyorséttermekben is ilyesmit, csak ott valami pépből csinálják, én meg simán a hagymát panírozom. Amikor megsül, kicsit édeskés lesz a hagyma, ami finom, a panír meg alapból finom, eddig még nem volt ember, aki ne szerette volna, pedig sokat esszük desszertként, mert nagyon olcsó...

2010. aug. 17. 20:58
 6/7 anonim ***** válasza:

Hűtőben eláll 1-2 napig.

Én is szoktam ilyet csinálni,nagyon fincsi.

2 féle képen is lehet.Az egyik,hogy bepanírozom,mint a rántott húst,a másik pedig,hogy sűrű palacsintatésztát csinálok(cukor nélkül)és abba forgatom bele a hagymakarikákat és utána sütöm.

2010. aug. 18. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egy tipp. egy tálcára szórj zsemle morzsát, és arra tedd a bepanirozott hagyma karikát, mert ha a sótól levet enged esetleg, ne ragadjon a tálcára,a prézli szórás hijján esetleg a panir is lejöhet.
2010. aug. 18. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!