Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Tegnap délelőtt vettük a...

Tegnap délelőtt vettük a darált húst, azóta sima hűtőben van (nem mélyben), ma csinálnám meg fasírtgolyóknak, és holnapi rendezvényre kell, nem romlik meg? (tehát nem tettem mélybe tegnapról mára)

Figyelt kérdés
2011. máj. 14. 11:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem még teljesen jó.
2011. máj. 14. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha friss volt a hús, akkor jó. Ha ilyen tescos "már másnapbüdös" akkor nem.
2011. máj. 14. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha friss volt, akkor teljesen jó még holnap is.
2011. máj. 14. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
3-4 napig símán bírnia kell. Egyébként érezni fogod az illatán. Ha ma meggyúrod, a só és a fűszerek is segítenek frissen tartani.
2011. máj. 14. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha a boltba friss hús volt akkor semmi baja nem lesz :) Ha megsütöd ma akkor tedd be amikor már kihűlt a hűtőbe! :)
2011. máj. 14. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek, megbízható hentestől van szóval megnyugodtam :) szép napot!
2011. máj. 14. 12:46
 7/8 anonim ***** válasza:

Egyet értek, jónak kell lennie. Amúgy, ha megromlik fogod érezni rajta, az állagán és a szagán is.


Üdv!

2011. máj. 14. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Sziasztok,

sajnos ki kellett dobni, büdi volt :((( pedig mindig frissen vesszük a hentesnél az ilyet, szerintem az lehetett a baj hogy eleve benne hagytam a zacsiban amit adtak hozzá, utána háromszor mostuk el az edényt amiben volt és csak akkor ment el a szag :(

2011. máj. 14. 18:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!