Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Főzést nehéz megtanulni ha...

Főzést nehéz megtanulni ha élesbe kell csinálni?

Figyelt kérdés
30 elmúltam jóval és sajna nem tudok anyu soha nem tanított meg semmire engem meg utána nem érdekelt. Ha összeköltzönék egy pasival és úgymond élesbe kellene főzni nehezen menne ugye?
2021. febr. 18. 11:07
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
40%
21-es, mire a csirkehús megfő, a zöldségek régen pépesek lesznek. Alap, hogy húslevesbe előbb megy a husi, majd később a zöldség, mivel utóbbi rövidebb idő alatt megfő. És főszerezni kell; só, bors, ételízesítő, sáfrány. Sáfránytól lesz szép sárga a leves. Lehabozni kell, majd gyöngyözzön a drága. Az sem mindegy, milyen húsból főzöd, vagy ha csirke, melyik részéből. Szárnyból, mellehúsából, lábából, vagy van benne szív-zúza-máj kombó is. Utóbbi nálam elengedhetetlen egy jó húsleveshez.
2021. febr. 21. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
26%
31-es: te még nem láttál csirkehúst az utóbbi 30 évben! A csirkehús éppenhogy gyorsabban fö szét, mint ahogy a zöldségek megpuhulnának!
2021. febr. 22. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
40%
32-es, közlöm, hogy csirkét csinálok a legtöbbet. És mindig tökéletesen sikerül. Erről ennyit.
2021. febr. 22. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
0%
#32 sose csinált még húslevest
2021. febr. 22. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
Ok, akkor láttál már csirkehúst. Csak zöldséget nem.
2021. febr. 22. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:

A 32-es vagyok és igencsak sok húsleveset csináltam már (ugyan ételízesítöt nem teszek bele soha, mert arra semmi szükség), szóval ezzel nagyon mellélöttél!


Másrészt szerintem összekevered a csirkét meg a tyúkot, a tyúk tényleg sokáig fö, a csirke nem!

2021. febr. 22. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!