Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Főzést nehéz megtanulni ha...

Főzést nehéz megtanulni ha élesbe kell csinálni?

Figyelt kérdés
30 elmúltam jóval és sajna nem tudok anyu soha nem tanított meg semmire engem meg utána nem érdekelt. Ha összeköltzönék egy pasival és úgymond élesbe kellene főzni nehezen menne ugye?
2021. febr. 18. 11:07
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
42%

A húsleves pofonegyszerű. Fogsz egy lábast, megtöltöd vízzel, veszel egy leves zöldség csomagot és megpucolod, felszeleteled, teszel bele egy leveskockát, meg 3-4 csirkeszárnyat, megvárod amíg a zöldségek puhák és a csirke fehér. Ennyi?


Mi ebben a bonyolult? Ne kóstold meg ameddig nyers a csirke? Ha túl sós tegyél bele vizet, ha sótlan, sózd. Ha kezd kifutni, vedd le a gázról.


Egyéb módon elbąszni nem lehet

2021. febr. 18. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
65%

A leveskocka mindennek az alja. :)

Fentről lefelé: van aki jól tud főzni, van aki kevésbé, van aki nem tud főzni, és van aki kockát használ.

2021. febr. 18. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, az eddigi kapcsolataidban ez okozott problémát, frusztrált téged?

Ha igen, kezdj el dolgozni a megoldáson. Az eddigi válaszolók szinte mind jó tippeket írtak. Tényleg nem nehéz a főzés, csak egyszerű dolgokkal kell kezdeni. A kisgyerek az iskolában sem úgy kezdi a matekot, hogy mindjárt másodfokú egyenleteket old meg.

2021. febr. 18. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
100%
22, Jó, lehet ezt kacifántosabban is, de most az egyszerűség volt a lényeg.
2021. febr. 18. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
50%
#21 ez maximum csirkeleves, nem húsleves. a rendes húslevest órákig kell gyöngyözve főzni, lehabozni, jól fűszerezni, zöldségeket főzési idő sorrendjében belerakni, és a leveskockát jó messzire elrakni és elfelejteni. persze lehet úgy is ahogy te írtad, de az nem igazi húsleves.
2021. febr. 18. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
100%
Azért a húsleves akkor is egyszerű. Krumplipüré, sült és rántott húst csinálni pofon egyszerű. A kérdező meg ne érezze azt, hogy ha lesz pasija neki kell mindent csinálni, nem kell!! A srácának pont annyi, mint neki.
2021. febr. 19. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
0%

Annyira bírom, hogy van itt pár elitista paraszt akik direkt el ajarják tántorítani a kérdezőt.


Kb mintha valaki megkérdezte volna, hogy vajas kenyeret elkészíteni egyszerű-e, ezek meg itt akadékoskodnak, hogy a kenyeret se te sütötted saját házi kovászból meg a vajat se te köpülted a saját teheneid lefejt tejéből az alpesi mezőkön.

Persze, friss házi vaj meg kenyér finomabb, de az emberek 99%a tök jól megvan a bolti kenyérrel és vajjal.

2021. febr. 19. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
15%

27 nézd, nem azt kérdezte, hogy hogy kell megsütni az előrepanírozott húst. Ez lenne a vajaskenyér a te hasonlatodban.


Másrészt a húslevest végtelenül egyszerű megcsinálni, még én is tudom. Lehet nem a nagykönyv szerint csinálom, de kb. Kockával pont olyan bonyolult lenne, mint zöldségekkel.

Itt csak te vagy műveletlen. (Szándékosan nem sértem meg a földműveseket)

2021. febr. 19. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
100%
Ameddig nem "tudsz" főzni addig szentírásként kövesd a receptet. Ha már lesz rutin akkor úgyis érezni fogod.
2021. febr. 21. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
Én öt hónapja főzök élesben, mióta anyu nincs és nekem kell ellátni a háztartást. Sok mindent megtanított, de sok mindenre én magam jövök rá lassanként. Plusz, ugye vannak nagyon jó régi szakácskönyvek (nekünk legalábbis vannak), amik olyan hülyebiztosak, hogy még! A legapróbb dolgok is le vannak bennük írva.
2021. febr. 21. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!