Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Ezekbol az alapanyagokbol...

Ezekbol az alapanyagokbol lehet valami jo sutit csinalni?

Figyelt kérdés
Most ismerkedem a sutessel, elegge elvezem csak meg kezdo vagyok. Sutnek valami finom sutit, de csak abbol amik vannak itthon. Kakao, rumaroma, liszt, tejfol, tej, cukor, fahej, vaniliascukor, sutopor, vaj, puding por. Ezekbol lehet valami finomabb sutit osszehozni vagy inkabb hagyjam?
2021. febr. 17. 14:34
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
78%

Ha van tojás, akkor hurrá! Muffin a legegyszerűbb, elég egy villával összekeverni a hozzávalókat. ha nincs muffinsütőd, akkor "egyben" egy sima tepsiben is megsütheted a kevert tésztát.


pl:

[link]


Ha nincs vajad, akkor tej helyett tejfölt használj! Kb. helyettesíti a zsiradékot. Esetleg kevés étolajjal is pótolhatod.

2021. febr. 17. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Én szoktam úgy piskótát csinálni, hogyha kihűlt akkor kettévágom és pudinggal megkenem majd porcukor rá..
2021. febr. 17. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Liszt, vaj, cukor -linzer.
2021. febr. 17. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszokat. Muffinnal probalkoztam vagyis muffin tesztaval mert formaim nem voltak es vegul nem lett rossz. Apanak is izlett, vagy csak nem akarta megmondani hogy rossz :)
2021. febr. 17. 17:39
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

Én muffint vagy palacsintát sütöttem mindig kezdésnek. Jó lehet variálni őket és jól lehet tanulni vele.

Kellemes sütögetést és sok finom sütit kívánok Neked! :)

2021. febr. 17. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!