Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Krém leves ötletek?

Krém leves ötletek?

Figyelt kérdés

Imádom a krémleveseket mostanában, főleg hogy elkezdtem vigyázni az alkalomra. Nézegettem neten recepteket, milyen zöldség variációk vannak hozzá. Magamtól is szoktam össze vissza bele dobni ezt azt, mindig jó végeredménnyel.

De

Kíváncsi vagyok kinek mi a legjobb összeállítása. Milyen zöldség/ fűszer vált be a legjobban.


2021. febr. 1. 12:21
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem személy szerint, a fokhagyma, brokkoli, és a zellerkrémleves a favorit.
2021. febr. 1. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

A krémleveseket én mindig alaplében főzöm, és teszek hozzá egy kis krumplit vagy egy evőkanál rizst, hogy simább legyen az állaga. A petrezselyemleveleket egészben teszem bele, és a turmixgép összevágja.

Kedvenceink családilag:

Brokkolileves: répával és szerecsendióval, reszelt sajtra szedve.

Sütőtökleves: Zellerrel, citromlével.

Zellerkrémleves: Ehhez nem teszek más zöldséget, szerecsendióval ízesítem.

Illetve nem egészen ez a kategória, de a gesztenyekrémleves is nagyon-nagyon finom. Mi karácsonykor szoktuk enni, mert se nem olcsó, se nem diétás. :)

Most nagyon meghoztad hozzá a kedvem, valamelyik nap muszáj főznöm krémlevest.

2021. febr. 1. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. 😚irány a konyha
2021. febr. 1. 13:36
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Burgonyakrém leves kolbász chips-el,karfiol krémleves pici fokhagymával,pirított tökmaggal,de lehet az is kolbász chips-el.
2021. febr. 1. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ja,bocsi a burgonyakrém levesbe babérlevelet és szerecsendiót rakok ill. én is kevés alaplében (kockából)főzöm,tejszínnel hígitom mixelés után.
2021. febr. 1. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Burgonyakrém leves bacon chips

Zellerkrém leves levesgyöngy

Nem diétás de isteni finom :)

2021. febr. 1. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Én minden krémlevesbe rakok petrezselyem levelet mert szeretem, és ízlés kérdése de én nem használok tejszínt, csak tejfölt. Azt is csak az íze miatt, mert a krémlevest eleve krémes, nem kell sűríteni.

Amúgy pont mindent bele zöldséges krémlevest eszek, és mivel nem akarok egy óra múlva éhes lenni ezért kevés olajon pirítottam bele apróra vágott csirkemellet. Ezt a turmixolás után tettem bele.

2021. febr. 1. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Diétás gombakrémlevest pont ma készítettem.

Gomba

Tejföl

Olivaolaj

Sárgarépa

Hagyma

fokhagyma

Só bors húsleveskocka

2021. febr. 1. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!