Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mert van liszt ize a paradicso...

Mert van liszt ize a paradicsom martasomnak?

Figyelt kérdés
Paradicsomos husgombocot csinaltam, a martasnak mitol van liszt ize? Nem foztem elegge ki?
2021. jan. 11. 17:11
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Talán túl sok lisztet tettél a rántásba.
2021. jan. 11. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
74%

Vagy sok benne a liszt, vagy nem fött meg eléggé.

Mellesleg sokkal finomabb, ha egyáltalán nem teszel bele rántást, csak beforralod sürüre a paradicsomot.

2021. jan. 11. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Tovább kell forralni, esetleg egy kicsivel több vízzel felengedni.
2021. jan. 11. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
82%
Mennyi lisztet tettél mennyi paradicsomléhez?
2021. jan. 11. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

400g suritett p.

90g lisztet csinaltam meg rantasnak.

2021. jan. 11. 20:01
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Az rengeteg sztem! Én kb egy fakanálnyi liszttel sűrírek be vsgy egy liter szószt.
2021. jan. 11. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Én levesbe mikor csinálok rántást kb. egy teáskanálnyi elég. Legutóbb a nagy adag töltött paprikába is elég volt két evőkanálnyi liszt a világos rántáshoz. És elég sűrű lett.
2021. jan. 11. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Koszonom
2021. jan. 12. 09:00
 9/9 Dorian Gray ***** válasza:
51%
Továbbá, ha már lisztes sűrítésről van szó, akkor érdemes megfontolni a kukoricakeményítőt is, (étkezési keményítő néven is fut). Olyan mint a liszt, csak még finomabbra van őrölve és selymesebb a tapintása is. Előnye a sűrítésnél, hogy sokkal semlegesebb az íze, nem lesz annyira lisztes ízű az étel. Kis gyakorlással meg lehet ám különböztetni, hogy mi lett sima liszttel sűrítve és mi mással.
2021. jan. 13. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!