Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mi lesz nálatok a szilveszteri...

Mi lesz nálatok a szilveszteri menü?

Figyelt kérdés
Gondoltam a kiscsaládnak lencselevest készítek és összedobok még töltött káposztát mert az egészet karácsonykor eltűntették. Van sütemény itthon, vacsira pedig virsli lesz.
2020. dec. 30. 10:02
1 2
 11/19 anonim válasza:
70%
Nálunk töltött dagadó, párolt káposztával és fánk lesz szilveszterkor, újévre pedig lencsefőzelék és virsli. Mi alkoholmentessel koccintuk.
2020. dec. 30. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
75%
Ebedre szegfuszeges-malacsult lesz, vacsorara pedig elkeszitem a lencset, mert sosem tudom, hogy szilveszterkor vagy elsejen kell enni, ezert en mind a ket napon lencsezem a biztonsag kedveert :) De lesz valami egyszeru hidegtal is ... es persze csinalok valami edeset is, a sutibe vasarolt rumocskat eppen most kostolgatom :D
2020. dec. 30. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
87%
Lencsefőzelék,virsli,majonétes krumplisaláta gordon szelet,rántott hús,sajtos pogácsa,kókuszkocka és retro szendvics lesz.
2020. dec. 30. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
87%
Korhelyleves, lencsesaláta, virsli, szendvicsek - plusz rendeltünk hidegtálakat.
2020. dec. 30. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
87%
Lencse levest ettünk fasírtal.
2020. dec. 31. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
79%

12-esnek!

31.-én megfőzöm, akkor eszünk lencse levest. A maradék másnapra önként és dalolva átmegy főzelékbe: tökéletes a sült mellé.

2021. jan. 1. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
59%
LOL azt hittem csak mi ettünk korhely levest
2021. jan. 1. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Bőrös malacsült, párolt lilakáposztával, sült almával, hagymás törtkrumplival. Főtt és sült virsli, a sült virsli közepébe sajt van téve és körbetekerve baconnel, mellé hagyma van és sütőben van megsütve. Lencsefőzelék. Sajtos rúd, sör kifli - parizerrel és szalonnával töltve, püspökkenyér, mézes krémes.
2021. jan. 3. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
59%
4en leszünk, én, férjem és barátnőm+férje. Pizzát sütök, húsosat és vegát is, sajtos rúd, ketchupos twister, virslis falatka, kókusztekercs, rumosan, kávésan,bólé. Most komolyabb kaja nem lesz, mert megyünk át ide oda, család többi tagjához is, ott lesz. 1-jén, ha majd magamhoz tértem biztos, hogy készítek valamit lencséből, de ezt majd még mwgálmodom. :)
2021. dec. 30. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!