Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Tejből nem hízlalós ételek?

Tejből nem hízlalós ételek?

Figyelt kérdés
Van itthon egy liter tej. Nemsokára lejár. Mit készítsek, amihez fel tudnám használni, nem szeretném se meginni se kidobni. Olyat szeretnék, ami nem hízlal, de semmi ne jut eszembe.
2008. dec. 1. 11:06
 1/5 anonim válasza:
100%
pudding edesitovel, gyumolcsdarabokkal
2008. dec. 1. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Tejbe rizs cukor nelkul, edesitoszerrel, lehutod, utana gyumolccsel. Rizs leves tejbol.

Fozzel valamit besamell martassal, mert ahhoz sok tej kell. Zoldsegek, es leontod besamell martassal, utana megsutod. Pl. jo a krumpli brokkolival, krumpli karfiollal mindegyiket besamell martassal.

Ha nem akarod hogy hizlaljon akkor idd meg szerintem.

Nezd meg ezt az oldalt is, talan talalsz otletet :mindmegette.hu

2008. dec. 1. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

tejberizs, császármorzsa, palacsinta,

madártej

(nem kifejezetten fogyis kaják,de mást nem tudok)

2008. dec. 1. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Madartej, tejberizst az elobb kulon irtam, de tudom hogy egybe kell. Az elozo vagyok.
2008. dec. 1. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
A madártejet csináld meg úgy, hogy édesítőt teszel majd a tejbe, a habokban ugye eleve nem kell. Annyit még csinálhatsz, hogy a tejbe teszel egy kicsit pudingport az végül iscsak keményítő, cukor nincs benne.
2008. dec. 1. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!