Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Sós karamellás mazsola leves...

Sós karamellás mazsola leves jó lehet?

Figyelt kérdés

Láttam egy mazsola leves receptet, és arra gondoltam megcsinálom mert jól hangzik de úgy, hogy sós karamelles tejjel készítem el mert azt nagyon szeretjük.

De elég bizonytalan vagyok, hogy a kettő passzol el.


2020. dec. 19. 19:41
 1/6 anonim ***** válasza:
81%
Hűű még sose hallottam ilyenről:D Ha megcsináltad, akkor írhatnál nekem egy véleményt:) kiváncsi vagyok rá
2020. dec. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
54%
Hát a mazsola szerintem pont nagyon nem illik a karamellához, de ki kell próbálni. Néha a furcsa ízkombinációkból jó eredmény születhet... Majd meséld el, milyen lett :D
2020. dec. 19. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Griffincube válasza:
100%

Nekem jól hangzik,egzotikus, de szerintem passzol a kombináció. :))

Csatlakozom az előzőkhöz,majd írd meg tapasztalataidat!

2020. dec. 19. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
tökjó
2020. dec. 19. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
27%
Életemben nem hallottam még ilyen borzalmas ötletet
2020. dec. 20. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
45%

A mazsolát nem véletlenül nem szokták karamellával párosítani. Tudod, a konyhaművészetben jók néha a kreatív újítások, meg szükség is van rájuk, de van, amikor valami azért van évszázadok óta úgy, mert az vált be. És azért nem találod más formában, mert lehet, hogy páran már kipróbálták és borzalmas eredmény született.

A karamellás tej és a mazsola íze egyáltalán nem illik össze, nem hozzák ki vagy egészítik ki egymás ízét. Nem passzolnak. Kipróbálhatod, hogy meggyőződj róla, de nem fogsz egy kulináris remeket kapni eredményül.

2020. dec. 20. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!