Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mi a neve ennek a régebbi (?...

Mi a neve ennek a régebbi (? ) menzás ételnek?

Figyelt kérdés

Valami felfújtféleség lehet,szerintem nem rizsből, mert nagyon puha és összedolgozott, általában mazsola is volt benne.

Lehetséges hogy túró is van benne, de nem emlékszem hogy kifejezetten túró íze lett volna, vagy hogy látszott volna benne túró.

Esetleg csak simán gríz lenne?

Remélem másnak is rémlik:D



2020. ápr. 24. 22:24
 1/10 anonim ***** válasza:
92%
Esetleg a vargabéles
2020. ápr. 24. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
92%
Én is vargabélesre gondolnék. Esetleg rizskoch, de ha az lenne, akkor egyből tudnád, hogy rizs volt benne :D
2020. ápr. 24. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
92%
Nekem inkább a rizskoch (rizsfelfújt) rémlik a menzáról, mint a vargabéles, úgyhogy arra tippelnék. Emlékeim szerint valami csokiféle öntetből locsoltak rá egy keveset - de lehet, hogy ez csak a megszépítő messzeség :)
2020. ápr. 24. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A nagy Levin ***** válasza:
100%
Szerintem a darafelfújtra gondolsz.
2020. ápr. 24. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
55%
Vargabeles az uzemi konyhan volt, nem az iskolaban. Sulimenzan darafelfujt volt, vagy vizespiskota csokiontettel es persze tejbegriz.
2020. ápr. 25. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nálunk volt rizskoch, de szét volt főve benne a rizs.
2020. ápr. 25. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek a válaszokat:)

A vargabéles nekem is eszembe jutottt, igazából még sosem kóstoltam, de az nagyon "darabosnak" tűnik pl. a tészta meg a túró miatt, ahhoz képest, amit a suliban adtak.


A darafelfújt sem rémlik étlapról, de kinézetre elég hasonló, lehet ez lesz a megoldás.

Nincs más hátra, ki kell próbálni őket:D

2020. ápr. 25. 14:47
 8/10 anonim ***** válasza:
Stíriai metélt.
2020. ápr. 25. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
emlékszem, nagyon finom volt, biztos, hogy túrós volt, de nem tudom mi lehetett az.
2022. márc. 23. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
És vágták a tepsiben, négyzet alakúra. Talán az lehet, amit a 8-as ír.
2022. márc. 23. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!