Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Férfiak, ti milyen ételeket...

Férfiak, ti milyen ételeket részesítetek előnyben?

Figyelt kérdés
Én sajnos tejterméket nem fogyaszthatok :( Az étkezésem nagy része zöldségekből, gyümölcsökből, meg a tipikus egészséges ételekből áll (nem diétázom,csak nekem fontos a vitaminbevitel). Persze a nehezebb húsokat meg az édességeket is szeretem, csak ritkán fogyasztom őket. Férfiak, ti milyen ételeket szerettek? A tipikus magyaros ételeket, vagy nyitottak vagytok az én táplálkozási módomra is? Egy randira pl. milyen menünek örülnétek?
2020. dec. 11. 19:20
 1/4 anonim ***** válasza:
87%
A tipikus magyaros ételekért én sem vagyok oda, de a te étrended se tetszene. Szeretem a tejtermékeket. Sokféle húst szeretek, kacsa, liba, marha, vadak. Nemcsak csirkét, disznót eszem. Szeretem a halakat, a tenger gyümölcseit. Nem szeretnék nagyrészt csak zöldségeket enni.
2020. dec. 11. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
87%
Mértékletesen táplálkozom, és mindenevő vagyok. Első randin, ha be akarsz vágódni nálam, hús az mindenképp legyen, és desszertnek is örülök. Rántott hús, sültrumpi, nutellás palacsita - bár nem túl ötletes -, nálam abszolút nyerő. Bármi más is megfelel, ezzel csak azt akartam mondani, hogy nem kell túlvariálni, de hús az mindenképp legyen!
2020. dec. 11. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Persze, nekem is benne van az étrendemben a hús. A hal, kacsa, csirke gyakori, a marha, disznó, meg ilyesmi húsokat fogyasztom csak ritkán. A tejtermékeket én is nagyon szeretem, de sajnos nem bírja a gyomrom egyáltalán :( Nyilván a páromnak vennék, de ha én főzök, akkor növényi "tejtermékekkel" tudom csak megoldani anélkül, hogy rosszul lennék. :/
2020. dec. 11. 20:19
 4/4 anonim ***** válasza:
87%
Randikajak szerintem az olasz tesztaetelek ... utana egy kis borozgatas, vagy valami grill cucc. Lenyeg, hogy gyorsan elkeszuljon es ne legyen tul 'nehez' kaja.
2020. dec. 11. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!