Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Piskótalapokra lenne szükségem...

Piskótalapokra lenne szükségem, cukrászdában tudnék venni?

Figyelt kérdés
Vagy felejtsem el, hogy azonnal tuti nem fognak adni és elküldenek pl egy Auchanba? Úgy volt, hogy tortát sütök, de sajnos elcsúsztam az idővel..
2020. dec. 11. 06:21
 1/5 anonim ***** válasza:
88%

Cukrszadaban biztosan nem kapsz. Auchanban, tescoban szokott lenni előrecsomagolt ilyen-olyan tortalap.

De amíg elmész, megveszed és hazamész, meg isntudnad sütni.

2020. dec. 11. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Cukrászdában nem adnak, max rendelni tudsz, azt valamikor mehetsz érte. Készleten nincs.


Viszont az Auchan forgalmaz Ceres termékeket. Van piskótalap sima és csokis, torta alap és gyümölcstorta forma is. Ez a legegyszerűbb.

[link]


De megsütni sem sok idő egyébként.

2020. dec. 11. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Lena7 ***** válasza:
83%

Én a tescosat 1x próbáltam, soha többet, bűn rossz volt.


Szerintem jobban jársz ha otthon megsütöd. Pikk-pakk megvan.

2020. dec. 11. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
nem, nem sok, csak az a baj, hogy 4 kéne :D és holnapra kell és sajnos dolgozom is ma :/
2020. dec. 11. 09:43
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk lehet kapni cukrászdában is. Érdemes megkérdezni (nyilván olyan cukrászdában, ahol helyben van a termelő üzem is)
2020. dec. 11. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!