Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Első randira milyen levest +...

Első randira milyen levest + főételt ajánlotok?

Figyelt kérdés
Nyilván semmi hagymás étel, illetve nem vagyok nagy konyhatündér, úgyhogy nagyon bonyolult ebédet sem tudok összeütni. Azért szeretnék valami különlegeset és finomat főzni neki. Bármilyen ötletet szívesen veszek!
2020. dec. 7. 18:00
 1/9 anonim ***** válasza:
92%

Eperkrémleves

Jércemell bacon-ben sütve krokettel sült cukkinivel

2020. dec. 7. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
69%

Most ne akarj nagyon különlegeset, inkább arra menj, hogy amit készítel, az ízre és állagra tökéletes legyen!

Pl. egyszerű görög gyümölcsleves (googl segít)

utána egy tepsis csirke, rizi-bizivel, uborka salátával. Utána lehet egy pohárkrém, vagy muffin, hasonló, amit már akár előző nap is el tudsz készíteni.

2020. dec. 7. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
66%
Eperkrémleves, sajtbundás csirkemell uborka salátával, rizzsel.
2020. dec. 7. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
95%
Ehhez tudni kellene, a másik fél mit szeret és föleg mit NEM!!!! Ugyanis hiába fözöl pl. eperkrémleveset, ha allergiás az eperre vagy csak egyszerüen utálja! Vagy ha a csirkét nem szereti, akkor hiába a legjöbb recept, nem fogja jóízüen megenni.
2020. dec. 7. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
78%
Sütőtök krémleves, tökmagolajjal, majd grillezett toszkán fűszeres csirkemell sült édesburgonya korongokkal. Inni pedig félszáraz tokaji furmint
2020. dec. 7. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Első randira biztos nem főznék semmit, annál is inkább, mert egy ismeretlent nem invitálnék a lakásomra.
2020. dec. 7. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Nagyon-nagyon szépen köszönöm mindenkinek, meg is éheztem az ételeket olvasgatva, jól hangzanak. Mindenkinek ment a pipa :)

Nem ismeretlen számomra, találkoztam már vele, viszont ez lesz az első randink. Egy ismeretlent én sem invitálnék a lakásomra. Azt is tudom róla, hogy mindenevő, pár alapanyagon kívül megeszik mindent. Köszönöm nektek is a hasznos tanácsot! :)

2020. dec. 7. 20:20
 8/9 anonim válasza:
Smack zacskós leves
2020. dec. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
Bableves, hagymás gyros. Előétel zsírosdeszka lilahagymával
2020. dec. 30. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!