Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mit ajánlotok, mit főzhetnék?

Mit ajánlotok, mit főzhetnék?

Figyelt kérdés

Nagyon vonz a gasztronómia, de még sosem próbáltam ki egyedül. Nagymamámék mostanában nagyon sokat dolgoznak, gondoltam ha hazajönnek meglepném őket.

Nem sok pénzem van, ezért picit olcsóbb kajára gondoltam.

Valami nem hètköznapit, amit már mindenki megunt, de mégis egyszerűt szeretnék. Nézelődtem neten, de nem jutottam eddig semmire. Ti miket esztek, ami nem megszokott, de mégis könnyű elkészíteni?


Előre is köszönöm a segítséget! Receptet is linkelhettek!:)


16/L


2018. jan. 24. 19:39
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

- tejszínes sonkás- póréhagymás tészta

- currys tejszínes pulykamell rizzsel

- pácolt husi rizzsel, krumplival

- csirkeszárny fűszerezve tepsibe, mellé 2-3 fej vöröshagyma, 1 fej fokhagyma, citromnegyedek, alá egy deci bor meg némi víz (lefeded és 180 fokon sütöd, majd ha már puha, akkor pirítod picit) krumplipürével

- spagetti házi szósszal

- rakott krumpli


Jó, nekem szinte minden könnyű, mert imádok főzni és újdonságokat kipróbálni :)

2018. jan. 24. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, ment a zöld kéz! :)

A második currysnek utánanèzek, igazából hallottam róla, de nem tudtam h mi az..:D a harmadik boros, az nekik nem jó.. a többi nekünk átlagos:) köszönöm! Szép estét!

2018. jan. 24. 20:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!