Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mit ajánlanál első süteménynek?

Mit ajánlanál első süteménynek?

Figyelt kérdés

Sziasztok


Ez eléggé ciki, de még sosem sütöttem semmit. Sosem használtam sütőt.


Most lesz végre sütőm, és megérett az elhatározás, hogy nekem muszáj alkotnom benne valami finomat :D


Elsőre olyat keresnék, amit szinte nem lehet elrontani.


(kíméljetek, nagyon aggódós vagyok hogy elrontom :D)


2020. dec. 7. 10:36
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
66%

Turofank: 25dkg liszt, 50dkg felzsiros turo, 10dkg cukor, 4 tojas sargaja, fel csomag sutopor es/vagy egy keves szodabikarbona, egy csipet so, egy csomag vanilias cukor.


Vizes kezzel pici gombocokat csinálsz es bo olajban kisutod … magatol megfordul sutes kozben.

2020. dec. 7. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
100%
#21: biztos finom, de a kérdező a sütőjét szeretné kipróbálni :-)
2020. dec. 7. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

Amúgy létezik sütőben sült túrófánk is. :))


[link]

2020. dec. 7. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
#23: hát nem egy kezdőnek való recept szerintem, de nekem tetszik, ki fogom próbálni :-)
2020. dec. 7. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
100%

24: mi benne szerinted a bonyolult, hogy nem való kezdőnek...???


Szerintem faék egyszerűségű. Összekevered, kinyújtod, sütod.

2020. dec. 7. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Boci mobil
2020. dec. 7. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

#25: az, hogy nem egy teljesen szokványos állagú dolog lesz a végeredmény. Egy kezdőnek az is fontos, hogy menet közben folyamatosan visszajelzése legyen, hogy jól csinálja, amit csinál. Itt a recept is írja, hogy ragacsos, puha tészta a végeredmény. Egy rugalmas, keményebb tészta jobban kezelhető ennél, ott jobban érzi az ember, hogy tényleg olyannak kell-e lennie, amilyen.


De majd a kérdező eldönti. Szerintem bármelyik javaslattal prbóálkozik, jó eséllyel lesz sikerélménye ígyis, úgyis.

2020. dec. 7. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!