Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mit fogtok holnap főzni/sütni?

Mit fogtok holnap főzni/sütni?

Figyelt kérdés

Mi lesz az ebéd/süti holnap?


Jövőhéten miket fogol főzni?


2020. nov. 7. 20:12
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

Ma főztem, magamnak káposztás tésztát, férjemnek székelykáposztát.

Utána lesz sárgaborsóleves, zsebes karaj krumplipürével.

A hétvégét még nem tudom.

2020. nov. 7. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:

Krumplisaláta van, lesz holnap valami hús féle mellé. Meg ma anyukám sütött pogit.

Jövő héten valamikor lesz chicken and biscuits, meg brownie is talán. Hogy mikor és hogy mi más lesz még, azt nem tudom.

2020. nov. 7. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
21%
Krumplisaláta mint fõétel?
2020. nov. 7. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%

Holnap semmit. Ma főztem 2 napra, meg talán marad anyi, hogy hétfőn a párom tudjon vinni melóba is. Amúgy rakott káposzta készült (savanyú káposztából).

Jövő hét majd alakul folyamatosan. Mindig van valami tészta, valami főzelék, meg amit még kitalálunk.

2020. nov. 7. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
77%

Spárgakrém leves

Zöldséges rakott csirke

2020. nov. 7. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%
13-as, nyilván a krumplisaláta köret, de mivel az már megvan ma, holnap csak húst sütök hozzá.
2020. nov. 7. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%

Holnap steaket fogok sütni nem tudom még milyen körettel. Játszik a cukkini, édeskrumpli, krumpli, kelbimbó, borsó vagy ezeknek valamilyen kombinációja.

A többi nincs megtervezve hogy milyen sorrendben készül, amelyikhez kedvem van meg amelyik felül van a fagyasztóban. De van itthon hozzávaló hamburgerhez, tökfőzelékhez, tonhalas tacohoz, bolognaihoz, paprikás csirkecombhoz, citromos lazachoz, csirke tikka masalához, tejszínes gombapörkölthöz, grillezett halloumihoz, többféle japán és thai stir fry jellegű ételhez, és ezek maradékaiból ami kreatívat alkotok majd.

2020. nov. 8. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%
Ma lecsós csirkemellet fogok főzni kifőtt tésztával,a jövő hetet még nem tudom.
2020. nov. 8. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%

Hamburger lesz és sültkrumpli. Süti nem lesz. Nálunk vasárnap nincs nagy felhajtás, ilyenkor szabad mindenki, senkinek nincs kedve órákig főzni.

Jövő héten még nem tudom, kicsit később csinálom meg a héti menutervet. Az biztos, hogy egyik nap lazac lesz, mert az épp tegnapra volt terv, de elfelejtettem kiolvasztami

2020. nov. 8. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%

Ma rakott krumpli, és készítettem rántott karfiolt is. Ehhez majd holnap még lesz petrezselymes krumpli.

A jövő héten akarok még rakott káposztát hordós káposztából.

Hetek óta tervezek mákos núdlit is, ill. van eszemben rácponty. De egy finom síma paprikás krumpli is régen volt már.

2020. nov. 8. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!