Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mit főzzek a barátomnak? : )

Mit főzzek a barátomnak? : )

Figyelt kérdés
Két napja költöztünk össze, és bevásároltunk egy csomó mindent. :) Jelenleg is pakolja be a dolgait a szüleinél, három felé fog hazaérni. Azt gondoltam, hogy addig főzök neki valami finomat, kipróbálom a konyhát, csak éppen nem tudom, hogy mi legyen az. :S Egyszerű ételre gondoltam, amit nem, vagy csak nagyon nehezen lehet elrontani, és finom is. Tegnap csak csirkemellet, és csirkeszárnyat vettem, de van itthon egy csomó zöldség, tészta, meg ilyesmi. Életemben először főznék egyedül, de már van egy kis gyakorlatom. :)) Ötletek? :)
2010. aug. 9. 12:50
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Egy szimpla csikrepörkölt jó fűszeresen megteszi szerintem! Én nagyon hálás lennék érte...
2010. aug. 9. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Brassói? :D
2010. aug. 9. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A csirkemelleket forgasd be reszelt sajtos tojásba.Tedd bele kivajazott tepsibe és a maradék sajtos tojást öntsd rá.Reszelj rá még egy kis sajtot és sütőben süsd meg.Főtt burgonyával vagy párolt rizzsel tálald.
2010. aug. 9. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

13:08-as vagyok!

Fűszerezd is meg :)

2010. aug. 9. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

csirkemellett rántva / roston / sütve / grillezve

egyszerű és gyors!!

de ha van zöldsalátád akkro egyszerű és gyors kaja a tojásos nokedli is akár!


ja és receptkönyvet se kell keresned, hisz net előtt ülsz!

2010. aug. 9. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
csirke mellet ránts ki és mellé tört krumpli vagy sült krumpli, esetleg egy kis krumplisaláta. ezek egyszerűek. vagy mustáros-mézes-citromos mártás csinálj. keverd össze ezeket, majd egy kis só és tedd rá a combra, mellé egy kis krumplit darabolj, rá az alufólia és be a sütőbe. vagy csinálj sajtos vagy krumplis tésztát, esetleg valami rakott tészta jellegű kajcsit. vagy lecsó? esetleg borsostokány.
2010. aug. 9. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!