Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Szerintetek 70-80 fős lagziba...

Szerintetek 70-80 fős lagziba mennyi száraz aprósütit süssek?

Figyelt kérdés
Megkértek, hogy segítsek az aprósütiket megsütni, de nem tudom eldönteni hányszoros adagot csináljak, hogy ne vigyem túlzásba de kevés se legyen?Hány dkg-t szoktak egy főre számolni?(vaníliás kifli, csíkos keksz, kókuszos csiga, non plus ultra, boszorkány pogácsa, linzer karika, mézes puszedli és őszibarck)
2010. aug. 7. 00:59
 1/5 anonim ***** válasza:

szerintem elég 15 dkg. fejenként főleg ha ennyi féle lesz..


ha csomagolni is szeretnétek nekik akkor 25 dkg. annyi biztosan elég!

2010. aug. 7. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
51%

hát mi olyan kb 120 fős lagzira csináltunk mindenből kb 3 adagot és bőven elég volt úgy hogy még csomagolni is tudtak belőle

hidd el hogy sok ki fog maradni,egyszerűen lagzira nem lehet keveset csinálni :) mert senki sem fog zabálni sőt van aki sütiket már nem is bír enni....

2010. aug. 7. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Fejenként összesen kb. 15 dkg-ra (10-12 szem vegyesen) voksolok én is. Ne feledd, hogy vacsora után fogják csipegetni, sokan egyáltalán nem, vagy csak 1-2 szemet fognak belőle enni, mások viszont a torta helyett is, ill. az alkohol mellé is ezt csipegetik majd. A kb.15 dkg bőven elég lesz szerintem.
2010. aug. 7. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

15 dkg/fő az korrektnek tűnik.

És amúgy egy istennő vagy!!! Nagyon rendes tőled amit csinálsz!!!

2010. aug. 7. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget!Én is így gondoltam, csak sűrűn nem vállalok ilyet és izgulok, nehogy emiatt maradjon a párnak rossz emléke,hogy nem tud a vendégeknek csomagolni.:-)
2010. aug. 8. 09:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!