Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Csirkemellnek tésztabundáját...

Csirkemellnek tésztabundáját (párizsi bundát) mivel lehetne feldobni amitől kevésbé unalmas?

Figyelt kérdés
úgy értem belekeverni amiből érezni is valamit és nem is ég szét érezhetetlenre mire megsül bő olajban a hús
2020. szept. 11. 17:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
89%

A husit fűszerezd be, úgy rà a bunda, és süsd ki! A fűszerek így nem égnek meg, de a bunda is átveszi az ízt, és a husi is.

Vagy probàld ki sörtesztában kisütve a csirkemellet.

2020. szept. 11. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
66%
Először azt akartam írni, hogy a tojásba lehetne különböző fűszereket (pl. zúzott fokhagymát, borsot, bazsalikomot stb.) kavarni, de #1-esnek igaza van! A húst kell akár előző este befűszerezni, hogy valóban átvegye a fűszerek ízét. Tökéletes lesz!
2020. szept. 11. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
27%
Nem kell túl izgalmassá tenni a párizsi szeletet. Külön adsz hozzá köretet, savanyúságot, salátát, valamilyen finom mártást,és ezektől lesz izgalmas.
2020. szept. 11. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
KIfejezetten jó, ha finomra örölt zöldfüszereket keversz a lisztbe, és nem is ég meg, ha nem darabos.
2020. szept. 11. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
39%
Csinálj sörtésztát és abban süsd ki.
2020. szept. 11. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
60%

Prezlibe rakhatsz szezammagot, szeletelt mandulat. Nem eg meg, en mindig igy sutom!🍗🍽️


Van egy mexikoi receptem is, abba chili, romai komeny, gyomber es edes kukorica konzerv megy a surubb palacsinta tesztahoz, majd ugy bő olajba sutom.

2020. szept. 11. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
köszi a tippeket, megvalósítandó ötletek közt van még ilyen olcsóbb ömlesztett körcikkes sajtnak a belecsempészése valahogy, nem tudom hogy tojásban el lehetne-e keverni, vagy max ez is husira kenve érne valamit, tudjátok fele zsír ezeknek, esetleg max ilyen töltelék formában érne valamit
2020. szept. 11. 19:31
 8/14 anonim ***** válasza:
57%
Valaki megmondaná, miért lett a válaszom ennyire lepontozva? Mi rosszat írtam?
2020. szept. 11. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
78%
Kockasajttal betolteni tudod max, bundaba rakva azonnal megeg.
2020. szept. 11. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
67%
#6-os! A párizsinál nincs prézli, csak a bécsinél!
2020. szept. 11. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!