Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Szerintetek egy családban...

Szerintetek egy családban baj, ha nincs idő ebédre főzni és vacsorára lesz főtt étel? Ez mennyire elitélendő?

Figyelt kérdés
Egyik napom annyira sűrű, hogy 2 óra felé érek haza és akkor már nem látom sok értelmét, hogy neki kezdjek főzni, ezért gondoltam, hogy vacsorára főzök. Nálatok szokott ilyen lenni, hogy ebéd helyett vacsorára főztök?

2020. aug. 14. 19:58
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez teljesen normális!


Nálunk általában nem is szokott ebdidőben ebéd lenni, mert egyikőnk sem éhes délben, a kaja meg frissen a legfinomabb.

Úgyhogy inkább nálunk ez a 2 óra a nyerő. :)

De természetesen, ha most nálatok vacsora lesz az ebédből, az nem elítélendő egyáltalán, sőt becsülendő, hogy még este is azon fáradozol, hogy finomat főzz a családnak.

2020. aug. 14. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! 😊
2020. aug. 14. 22:59
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

Nincs benne semmi rossz.


Ezt csak zàrójelbe jegyzem meg, de amikor nekem sűrű napjaim voltak pàr éve akkor reggel 4.30tól dolgoztam este 6ig. Heti 6 nap.

Most reggel 8.30tól este 9.30ig. Heti 6 nap.


Ritka amikor nincs itthon főtt kaja. Amikor főzök, soha nem egy adagot csinálok, marad màsnapra, de van hogy harmad napra is. Akkor eszünk amikor hazaesünk. A pàrom sokszor éjszakàs.

2020. aug. 14. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Nalunk eleve a vacsora a főétkezés, mert akkor van otthon mindenki.
2020. aug. 15. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
92%
Ha 2re érnék haza akkor uzsonna időre lenne főt étel csak.
2020. aug. 15. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

"Ez mennyire elitélendő?"

Annak, aki minél kevésbé tud gondolkodni, annál jobban elitélendő.

A gondolkodásra képtelenek inkább itélkeznek.

.

Az, akinek nincs ideje délre főzni és inkább frissen főzöttet eszik, mint melegítettet a hűtőből, más választása nincs.

Aki pedig ezért elitéli, azt magasról, nagy ívben...

2020. aug. 15. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem az.

Eleve minek gőzölögjön 12-kor az ebéd, ha úgyis mindenki munkában van 4-ig?

Egyébként szerintem jó trükk, hogy vacsira dupla adagot kell készíteni, és akkor másnap mindenki azt ebédeli otthon, vagy a munkahelyen vagy akárhol. És aztán másnap megint lehet készíteni két adag főtt ételt, a fele vacsi, a fele másnapi ebéd.

2020. aug. 15. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! 😊
2020. aug. 15. 14:19
 19/19 anonim ***** válasza:
Én nem bírok vacsorára főtt ételt enni, megüli a hasamat. Nálunk mindenki viszi a főtt ebédet munkába, suliba, vacsorára hideget eszünk.
2020. aug. 16. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!