Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Vasárnap ebédre rántott ponty...

Vasárnap ebédre rántott ponty volt, azóta hütőben tároltam. Ma még megehetem (3szelet van)?

Figyelt kérdés
2010. aug. 4. 08:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Megeheted ha szereted. Én speciel utálom :)
2010. aug. 4. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én nem enném meg. sajna a fosás csak utólag derül ki mindig.... :)
2010. aug. 4. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
attól függ hány fok van a hűtődben.A miénk spec.10 fokos,mert a spajzban 30 fok van,és ezek a szuper no frostos hűtők 20 fokig birják a külső hőmérsékletet...Szóval én 4-6 fokos hűtő esetén megenném,de afölött kuka....
2010. aug. 4. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Halat elméletileg 1 napig sem szabadna tárolni, mert elszapodornak rajta a bacik.
2010. aug. 4. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha mindenképp meg szeretnéd enni, akkor süsd át újra, attól elpusztulnak az esetleges bacik.
2010. aug. 4. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nálunk is rántott ponty volt.:) Én még holnap is bátran megeszem, mikróba tedd be 2-3 percre. Nekem még sosem volt ettől bajom.
2010. aug. 4. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Lampard95 ***** válasza:

Nyugodtan semmi bajod nem lesz tőle...

Sztem is tedd be mikibe ha melegen szereted.:D

15/F

2010. aug. 4. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!