Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Hogy tanuljak meg gyorsan főzni?

Hogy tanuljak meg gyorsan főzni?

Figyelt kérdés

Az a problémám hogy kb egy hónapja költöztünk oda az anyósékhoz. Mivel csináljuk a házunkat. Még pár hónapig ott leszünk. Tőlük egyszerübb a bejárás a munkahelyre.

A lényeg az hogy nagyon mondogatják hogy ideje lenne föznöm. Mivel én még suliba jártam így mondta anyum hogy a tanulásra koncentráljak és ne a főzésre. Így nem tudok főzni. Amikor haza megyünk hozzájuk akkor be szoktam segíteni neki.

Na de anyósnál más a helyzet. Tudja hogy nem tudok főzni. Kérdeztem tőle hogy oda állhatnék e mellé nézni hogy csinálja. Azt mondta hogy nem. Oké. Amikor felhozok valami kaját amit meg tudnék csinálni egyből húza a száját. Ha porossat akkarok csinálni mint pl spagettit akkor egyből leszólja hogy ő azt por nélkül is megtudja csinálni. Bármit említettem nem volt jó. Volt mikor ki vette a húst, de nem mondta mit akar belőle, csak másnap tudtam meg hogy rántott húst akar csinálni. Mondom miért nem mondta hogy azt akarja meg csináltam volna. Erre közli hogy itt több féle lesz meg nem mindegy melyik hús milyen.

A másik hogy elöttük nagyon nem is akarok probálkozni. Főleg após előtt nem, mivel ő bele kött mindenbe. Az nem meg oldás hogy külön főzek mert amikor szeretnék akkor anyósomnak mindig akkor kell. Vagy a hütő teli van kajával és nem lehet be pakolni.

Közben meg csesztetnek.

Főleg hogy amit anyumnál meg tanultam nekik nem tetszik.

Vagy a másik sütni jobban szeretek de a sütő része nem jó.

Bocsi ha össze vissza írtam kicsit ideges vagyok


2020. aug. 3. 20:39
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Huh hát ez így elég nehéz, mert ha próbálkoznál leszól de ha meg nem segítesz az a baj. Nincs olyan időszak mikor nincs senki otthon csak te hogy akkor esetleg tudnál valamit csinálni? Ha kész van a kaja akkor már úgyse mondhat semmit
2020. aug. 3. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Az a baj hogy nincs.

Àpolásin van az apósommal. Még részmunkaidős állást sem vállalhat.

2020. aug. 3. 21:17
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
A férjednek kéne ezt lemeccselni az anyjával. VAgy hármasban szépen leültök és megbeszélitek...
2020. aug. 3. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Főzni nem lehet gyorsan megtanulni, szerintem sok idő, türelem és tapasztalat kell hozzá, sok sok sikertelenség is lehet de ne add fel. Azonban ne anyósnál akarj megtanulni, mert nem fogja engedni hogy az ő konyhájában más legyen a főnök. Pláne hogy babérokat is te arasd le ha sikerül valami. Ettől függetlenül persze segíthetne. Bírd ki míg elkészül a saját otthonotok, ott kedvedre alkothatsz. Addig is kérdezősködj tőle ha kízlik a főztje, én is így csináltam és sok mindent ellestem anyóstól de sose főzünk együtt.
2020. aug. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Igen nem engedi

De akkor ne basztason hogy miért nem akarok főzni.

Én szeretnék de ha semmi nem tetszik neki akkor nem tudok mit csinálni.

2020. aug. 3. 21:33
 6/16 A kérdező kommentje:
Kérdezgetek tőle meg minden. Annyit mond hogy nem mondja el.
2020. aug. 3. 21:34
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát az én anyósom se kutya, de legalább ha kérdeztem válaszolt. Hagyd a fenébe, úgy néz ki picit bunkó, hát mondjon amit akar. 4 voltam.
2020. aug. 3. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
88%

A Youtube-on sok főzös videó van, jól el is magyarázzák 😊

Sok sikert!

2020. aug. 3. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Nem azt szeretném hogy együtt főzünk vagy valami. Ha nem valami tanácsal lásson el. Hogy mint hogy merre.

De még erre sem hajlandó.

2020. aug. 3. 21:57
 10/16 anonim ***** válasza:
88%
A férjed nem tud beszélni a zannyával?
2020. aug. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!