Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Írna nekem vki olyan receptet...

Írna nekem vki olyan receptet hogy a tésztába beletekert virslit sütőben megsüti?

Figyelt kérdés
2010. aug. 3. 10:35
 1/9 anonim ***** válasza:
50%

he???

veszel egy csomag leveles tésztát, kinyújtod, belerakod a virsliket és mustárt, azt összetekered...

2010. aug. 3. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ha egyre gondolunk,mi ezt levelesből szoktuk.

Kiolvasztod a levelest,beleteszed a virslit,feltekered,megkened tojással,megszórhatod köménnyel és megy a sütőbe,amennyit a levelesnek írnak.Nem leveles tésztából én még ilyet nem láttam,de várom kíváncsian! :D

2010. aug. 3. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
kelt tésztából is lehet
2010. aug. 3. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
:) [link]
2010. aug. 3. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Sós kelttésztát dagasztok:


50 dkg liszt, 1 zacskó porélesztő, 2 tk. só, csipet cukor, kb. 3 ek. olaj, 1 tojás, víz


A lisztben elkeverem a porélesztőt, sót, cukrot.


Bedagasztom a tésztát annyi vízzel, hogy elég rugalmas, kemény legyen. Ez nálam kb. 2,5-3 dl langyos vizet jelent. Amíg kel, előkészítem a virslit. 10 db-ot készítettem most, kb. ennyire lesz elég a tészta. A virsliket hosszában bevágom, a résbe teszek vékony csík sajtot és bacon szalonnát. Kb. 10 dkg sajtot és 10 vékony csík bacon szalonnát használtam fel.

A tésztát nem kelesztem meg túlságosan, kinyújtom, hosszú csíkokat vágok belőle és rácsavarom a virslire úgy, hogy mindenhol befedje. Felvert tojással megkenem, kevés reszelt sajttal megszórom. Nem sokkal, a sajt úgyis olvadozik a belsejében ...


175 fokos sütőben kb. 15 perc alatt megsül.

2010. aug. 3. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én is levelesből szoktam.Még sajttal is megbolondíthatod.Akár bele a tésztába, vagy kivülre.
2010. aug. 3. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat !én szeretném készíteni a tésztát ,dehogy veszek leveleset!
2010. aug. 3. 13:41
 8/9 anonim ***** válasza:

Nekem ez a recept vált be:

[link]

2010. aug. 3. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
huu ez is jó,köszikeeee
2010. aug. 4. 08:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!