Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Milyen etelek állnak el ebbe...

Milyen etelek állnak el ebbe a melegben is ?

Figyelt kérdés

Lesz jégakku de nemsokat bírnak ki sajnos.

Fasirtra gondoltam meg sült hus zsírban lesütve

De mást nem ismerek ami elállna

Nem vagyok konyhatunder.

Nem diétás kaja kellene mert kemény fizikai munkát végző ember viszi.


2020. júl. 10. 12:16
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
23%
Jobban jár, ha ebédel valahol. Nem megoldható? Lehet hogy drágább de ne kockáztasson egy hasmenéses hányós gyomorrontást.
2020. júl. 10. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
66%
Bemész a boltba és veszed ami nem a hűtőpultban van. Max nem eszik főtt kaját csak este, én sem szoktam.
2020. júl. 10. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 batta80 ***** válasza:
76%

A felsoroltak jól elállnak, főleg, ha egy darabig még hűti őket a jégakku is. Gondolom reggel elviszi, és délben megeszi.

Füstölt húsokat, húskészítményeket is nyugodtan vihet akármilyen pékáruval, zöldséggel, savanyúsággal.

Remek, jó minőségű konzervek, májkrém, vagy ha szereti a halat, millió féle van, ahhoz is pékáru, zöldség.

Szendvics is jó lehet, de csak kolbásszal, vagy száraz szalámival, és este otthon eszik majd főtt ételt.

2020. júl. 10. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Nem ér haza este ,egy hétig lesz távol ...kb 3napra kellene ugymond rendes kaja a többi napra gondoltam konzervet. Hideg kaja szalámi ilyesmi nem elég sajnos.
2020. júl. 10. 14:10
 5/20 anonim ***** válasza:
13%
Veszel egy hátitáskát, abban barmi eláll.
2020. júl. 10. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
13%
Hutotaska akart lenni
2020. júl. 10. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Vettem de a jegakkuk nem birják annyira sokáig valamiért
2020. júl. 10. 14:30
 8/20 anonim ***** válasza:
36%
Akkor vegyél akkumulátorosat.
2020. júl. 10. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
78%

Állítólag vasárnapra már ideér a hűvösebb és utána már ez a brutál-meleg nem jön vissza. Persze kajánál még a maradék is sok.


A konzerv készétel ebben az esetben ami számításba jöhet, csak legyen, amin/amiben megmelegíti.

2020. júl. 10. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
56%
Majd ott körbe kell nézni, ma már szinte minden étteremben lehet "menüt"kérni, akár egy ételhordóban elviszi a szállásra, és ott eszi meg, ha nem akar vendéglőben étkezni.
2020. júl. 10. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!