Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Bevált karfiolpizza recept?

Bevált karfiolpizza recept?

Figyelt kérdés
Én eddig mindig úgy csináltam, hogy a karfiolt megfőztem, összenyomkodtam ilyen "rusztikus" darabosra, majd összekevertem valamilyen reszelt kemény sajttal és tojással, majd megsütöttem. Ízre finom, állagra szuper és tényleg működik, de most így a sajttal sem sokkal egészségesebb mint a normál pizzatészta. Amiket láttam eddig recepteket mind útifűmaghéjjal csinálják, amiről életemben nem hallottam és nem is láttam sehol, nincs is itthon. Szóval azzal nem fog menni, de nem tudom még hogyan lehet elkészíteni.
2020. jún. 18. 19:07
 1/2 anonim válasza:
75%
2020. jún. 20. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Régi a kérdés, de a Mindmegettén főzés nélkül csinálta valaki, a karfiolt nyersen robotgépben morzsásra aprította + tojás.
2022. jan. 13. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!