Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » 20èvsek ti mennyire tudtok...

20èvsek ti mennyire tudtok főzni? Kitűnően?

Figyelt kérdés
2020. jún. 8. 17:26
 1/10 anonim ***** válasza:
83%
Kitűnően.
2020. jún. 8. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én állítólag finomat főzök, panasz meg nem igen érkezett, bár nem szeretem csinálni.
2020. jún. 8. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
24 éves vagyok, 2 éve főzök, most itthonlét alatt sokat fejlődtem. De azért egy Wellingtont pl nem biztos, hogy megtudnék csinálni :D
2020. jún. 8. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
23 éves vagyok, mostanában kezdtem el gyakorolni, elsajátítani az alapokat.
2020. jún. 8. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Én 18 évesen kezdtem el főzni.

Addig egy rántottát nem csináltam meg.

20 éves koromra kb alap kajákat már meg tudtam csinálni. Pl rántott hús, sütőben sült husok. Sütiből is azokat amiknek piskóta az alapja.

Most 23 évesen jutottam el oda, hogy kelt tésztát is tudok csinálni. Eddig valamiért féltem tőle.

2020. jún. 8. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Sok szakács(nő), illetve hölgy megirigyelhetne :)
2020. jún. 8. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hát én éppen nem 20 vagyok , csak 18-6, de jól tudok sütni és főzni is. Az alap kajákat nagyon jól a nehezebbeket csak szakácskönyvvel vagy anyukámmal
2020. jún. 9. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
20 évesen már 6 év rutinom volt a főzésben, szóval már akkor elég jól ment.
2020. jún. 9. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Engem önmagában a főzés sosem érdekelt, gyerekként sem főztünk együtt se anyukámmal se nagymamával se senkivel stb., szóval én csak annak állok neki, ami éppen érdekel és szeretném kipróbálni vagy amit én szeretek és kinézem magamból, hogy meg is tudom csinálni. Szóval pl. tudok csinálni párféle tésztát, sütöttem már pizzát, csináltam már gyrost, egy-két egyszerű sült husit, tojásételeket, rizst, de igazából az ilyen felvágod-fűszer-bevágod a sütőbe/megfőzöd stb. egyszerű kajákkal nincsen problémám. Sosem tanultam, szoktam keresni recepteket és azt követve (plusz ahogyan éppen jónak látom vagy sikerül) meg tudom csinálni magamnak, amit szeretnék és nem szokott megmaradni. Ja, és egy-két alap süti és torta is megy. Persze, volt ami nem sikerült elsőre vagy sokadszorra sem, de ez van. Bonyolultabb, nagyon kulimászos vagy időigényes kajáknak nem állnék neki, szóval pl. nem szaggatnék nokedlit, pörköltet vagy vadast sem csináltam még, panírozni sem szeretek, meg mindenféle 600 alapanyagos 20 réteges sütiket sem fogok csinálni, de nem is hiányzik. Sosem tanultam, sosem érdekelt annyira, hogy több időt vagy figyelmet fordítsak rá és csak magamnak főzök, szóval az a lényeg, hogy nekem megfeleljen. 21/L
2020. jún. 9. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

22 éves vagyok, 19 évesen kezdtem el sokat főzni. Alapok előtte is mentek persze, rántottát, tükörtojást, tésztát, krumplit, rizst tudtam készíteni, de anyukám is szeret főzni úgyhogy egyszerűen nem volt rá szükség hogy ennél többet csináljak.

Mostanra elég változatos konyhát viszek mind nehézségi szintben, mind alapanyagokban, mind tájegységben. Más véleményét nem tudom kikérni mert egyedül élek de szerintem a főztöm túlnyomó többsége sikeres, három év alatt talán 3-4 olyan étel volt ami nem jött össze, és az a pár étel amit kóstoltak mások is, népszerű volt. Sütni nem nagyon szoktam, de egy pár egyszerűbb dolgot mint brownie-t, sima kevert tésztát, krumplis pogácsát csináltam már. Recept alapján szerintem kb bármilyen otthoni konyhára szabott ételt el tudnék készíteni viszonylag jól, inkább a konyhám szab határt mint a főzőtudásom. Sok sütemény például ott vérzik el hogy nincs habverőm, kézzel pedig nem vagyok hajlandó tojáshabot verni. De receptek nélkül is össze tudnék dobni 2-3 hétre, egy hónapra való menütervet úgy hogy változatos alapanyagokból főzök és nem ismétlődik kaja.

2020. jún. 9. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!