Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » 16 évesen sok az hogy hetente...

16 évesen sok az hogy hetente de legvégsőbb esetben két hetente berúgok?

Figyelt kérdés
Volt már olyanra is példa hogy egymást követő nap berúgtam és és olyan hónap hogy minden héten de egy ideje megy ez hogy minden héten legalább 1X-er berúgok csak legutúbb sikerült az hogy pénteken és szombaton is becsúszott...ez már probléma ? pl ha bármi problémám van be akarok rúgni csak még nincs saját keresetem így nem megy de nem érzem magamat alkoholistának csak néha érzem hogy kell innom...ez már baj ?

#16 évese #hetente berúgni #mennyire rossz?
2013. okt. 31. 21:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
70%

Miért teszel fel ilyen hülye kérdést amikor tudod rá a választ??? Igen baj, mert ez egyenes út az alkoholizmus felé.

Elég gáz hogy 16 évesen mindig berúgj, főleg ha azt hiszed menő dolog ez..

2013. okt. 31. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
16 évesen klassz életcélod van:))) Mondjuk ha tanulással foglalnád le az agyad???
2013. okt. 31. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Nem gondolom menőnek csak úgy jön mindig és amúgy élet célom nincs....mert fölösleges ha lenne akkor úgy sem válna vara szóval igazából szarok rá..
2013. okt. 31. 21:56
 4/14 anonim ***** válasza:
Akkor meg minek kérdezed?? Igyál nyugodtan, minél többet, és 25 évesen a májad feladja..Nem kár érted ha te magad is így gondolod..
2013. okt. 31. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Hát köszi a válaszokat legalább valaki foglalkozott vele
2013. okt. 31. 21:59
 6/14 anonim ***** válasza:

nyugimár, 16 évesen nekem is ez volt a hobbim, meg még csúnyább dolgok is. mindig én voltam a legkészebben, mindig innom kellett, volt, hogy suli után délután 2kor nem lehetett rámismerni annyira nem tudtam a világomról, meg elkezdtem reggel 9-kor aztán mésnap hajnalig folytattam a piálást, vagy egészhéten mindennap.


nem tudom mi volt velem, de azóta szépen lecsitultam. neked is lehet ez valami fellángolás

2013. okt. 31. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Unokatesóm is 16 évesen ivott. Volt hogy minden hétvégén leitta magát a sárga földig. Volt hogy hétfőn suliba se tudott menni mert nem józanodott ki. Ma 34 éves, és alkoholista. A család már elfordult tőle, mert a pia miatt lopni kezdett, és egyre jobban durvult. Ma már a legócskább bornak nevezett folyadékot is megissza annyira függ tőle. Nem tudom sajnálni..
2013. okt. 31. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Sok? Rengeteg! Az alkohol nem old meg semmit.

Lehet, most azt hiszed, letudsz állni, ha akarsz, de nem tudsz. Legrövidebb út az alkoholizmus felé.

2013. nov. 1. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Keresd meg az életcélod, mindenki tehetséges valamiben, kezdj el sportolni és egészségesen élni, ne akarsz 30 évesen egy roncs lenni.

Olvass könyveket, hogy az önbizalmadat megerősítsd és próbálj meg optimitán élni.

2013. nov. 1. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Én is ittam minden héten 16 éves koromban. Azóta is iszom minden héten. Most 25 vagyok, de nem igazán okoz semmi problémát. Hetente egyszer sörözöm. Senkit sem zavar. El tudtam végezni az egyetemet, el tudom látni a munkámat, soha nem loptam, szóval azt hiszem nem döntötte romba az életemet a pia. Igazából szeretek nagyon inni.
2013. nov. 2. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!